Ciastko z bajką

Kulturalny Klub Piastowa, dyskusje o niskiej i wysokiej kulturze w naszym Piastowie
Regulamin działu
Reklamy w tym dziale nie są dozwolone.

Ciastko z bajką

Postprzez czytelnik » N, 16 wrz 2007, 19:15

Już niebawem bowiem kolejne spotkanie z cyklu "Ciastko z bajką", tym razem gościem będzie Wanda Chotomska, znakomita poetka i pisarka. Dama Orderu Uśmiechu zawita do nas w sobotę, 22 września. Zapraszamy w progi przedszkola sióstr Franciszkanek MM, przy ul. Piotra Skargi 20, o godz. 18.00. Więcej na www.mozesz.org
czytelnik
Bardzo młody

Postprzez aoh » So, 22 wrz 2007, 22:32

impreza była naprawde bardzo udana, dzieciaki bawiły sie swietnie, więcej takich spotkań.
Wanda Chotmska to bardzo wyjątkowa ciepła osoba, bardzo sie ciesze ze mialam mozliwosc ja spotkac.
aoh
Bardzo młody

następne ciastko...

Postprzez czytelnik » Cz, 18 paź 2007, 0:35

:D
Ja jestem nowoczesny skrzat! Zadziwię zaraz cały świat Na imię Piksel mam! Na komputerze gram, elektronikę znam, i z internetem radę sobie dam! Krasnal Piksel, czyli Maciej Gąsiorek, jeden z bohaterów znanego telewizyjnego programu dla dzieci, p.t. "Budzik", będzie gościem spotkania z cyklu "Ciastko z bajką" organizowanego przez Stowarzyszenie MOŻESZ. Kiedy? Gdzie? szczegóły na stronie www.mozesz.org
czytelnik
Bardzo młody

Postprzez Gość » N, 27 kwi 2008, 12:55

O imprezie z Przemkiem Saleta napisano tutaj:

http://www.tvn24.pl/-1,1547604,wiadomosc.html
Gość

Postprzez kosrys » Pn, 28 kwi 2008, 9:14

Gratuluję organizatorom, że w taki sposób pokazują dobrą stronę naszego miasta :D
Należą im się gorące podziękowania za to, że poprostu chce im się coś zrobić dla dzieciaków :D
kosrys
Zasłużony

Postprzez dorotawoj » Pn, 28 kwi 2008, 18:28

ja tez byłam z dziećmi! Wspaniała praca stowarzyszenia przynosi wymierne efekty finansowe na rzecz potrzebujących dzieci. I chwała Im za to!
A nam - wspaniała zabawa, spotkanie z Mistrzem i chwila wyciszenia przy bajce czytanej swojej własne córce siedzącej na kolanach i tym wszystkim zgromadzonym wokół ... Ciekawe, czemu akurat była to "Piękna i Bestia" ;-)
Czekamy na następne takie imprezy i oby udało się znaleźć nerkę dla Ignasia...
dorotawoj
Młody

Re: Ciastko z bajką oraz Czwórki na "czwórce"

Postprzez czytelnik » So, 6 wrz 2008, 2:23

Zapraszam na kolejne "Ciastko..." z udziałem Jasia Meli oraz organizowany po raz pierwszy Historyczny Turniej Piłkarski! Szczegóły na www.mozesz.org
czytelnik
Bardzo młody

Re: Ciastko z bajką

Postprzez dorotawoj » So, 20 wrz 2008, 16:49

Byłam też... Jak zwykle - rewelacyjnie! Jasiek Mela (teraz to już Pan Janek ;-) bardzo ciekawie opowiadał o swych wyprawach i rzeczywiście potrafił trafić tymi opowieściami do dzieci. Dodam, że również gośćmi była pani Małgosia Ambroziewicz z synem Antkiem (również ogromnie sympatyczni ;-), którzy jechali na 2 rowerach ( a na 3 kołach ) do Rzymu, by zebrać fundusze na szczytny cel. Była wspólnie czytana bajka muzyczna "O Jasiu i Małgosi" a potem wspólna zabawa z dziećmi.
Tradycyjnie - czekamy na następne spotkania z ciekawymi i i niesamowicie zakręconymi ludźmi...
...w górach jest wszystko co kocham....
dorotawoj
Młody

Re: Ciastko z bajką

Postprzez czytelnik » N, 21 wrz 2008, 1:42

... a kto teraz przyjął zaproszenie? zapraszam na http://www.mozesz.org!
czytelnik
Bardzo młody

Powrót do Kultura