Zarząd Spółdzielni na Skorupki to przestępcy

Zarząd Spółdzielni na Skorupki to przestępcy

Postprzez nettie » Wt, 28 lip 2009, 14:47

Zarząd dopuścił się poświadczenia nieprawdy. W pozwie sądowym wniesionym do sądu w Pruszkowie w sprawie lokatorskiej, fałszywie stwierdzono, że lokator nie posiada tytułu prawnego do lokalu, bo nie jest członkiem spółdzielni i nie dopełnił formalności - nie złożył deklaracji członkowskiej. Osoba ta wcześniej na mocy uchwały zarządu z 2008r. została przyjęta w poczet członków spółdzielni, a na piśmie potwierdzono fakt złożenia deklaracji członkowskiej. Wcześniej w stosunku do tej osoby poprzedni zarząd dopuszczał się szykan, nękania, ignorowania skarg na niszczenie warunków mieszkalnych przez lokatora z sąsiedniego mieszkania. Skorumpowany zarząd nie interweniował względem tego lokatora, a wręcz szykanował tą osobę na zlecenie w/w aby będąc całkowicie pozbawiona możliwości normalnego pobytu w lokalu, zrezygnowała z niego. Jak widać mafia pruszkowska sięga dalej.
nettie
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 9 lut 2008, 19:01

Re: Zarząd Spółdzielni na Skorupki to przestępcy

Postprzez tamdaradej » Wt, 28 lip 2009, 20:47

Takie rzeczy zgłasza się do prokuratury, a nie na forum.
tamdaradej
Bardzo młody
 
Posty: 24
Dołączył(a): So, 13 wrz 2008, 11:41

Re: Zarząd Spółdzielni na Skorupki to przestępcy

Postprzez Gość » Wt, 28 lip 2009, 22:46

Daleko idace oskarzenie.
Prosze poprzec dowodami albo powiadomic odpowiednie organa. Nie zebym wierzyl w uczciwosc spoldzielni, bo po ostatnich wydarzeniach jej uczciwosc zostala mocno nadszarpnieta. ale takie cos jak w poscie powyzej, podchodzi moim zdaniem pod oczernianie i pomowienie.

Tak wiec - raczej nie tedy droga.
Gość
 

Re: Zarząd Spółdzielni na Skorupki to przestępcy

Postprzez Henryk Mościbrodzki » So, 29 sty 2011, 16:19

nettie napisał(a):Zarząd dopuścił się poświadczenia nieprawdy. W pozwie sądowym wniesionym do sądu w Pruszkowie w sprawie lokatorskiej, fałszywie stwierdzono, że lokator nie posiada tytułu prawnego do lokalu, bo nie jest członkiem spółdzielni i nie dopełnił formalności - nie złożył deklaracji członkowskiej. Osoba ta wcześniej na mocy uchwały zarządu z 2008r. została przyjęta w poczet członków spółdzielni, a na piśmie potwierdzono fakt złożenia deklaracji członkowskiej. Wcześniej w stosunku do tej osoby poprzedni zarząd dopuszczał się szykan, nękania, ignorowania skarg na niszczenie warunków mieszkalnych przez lokatora z sąsiedniego mieszkania. Skorumpowany zarząd nie interweniował względem tego lokatora, a wręcz szykanował tą osobę na zlecenie w/w aby będąc całkowicie pozbawiona możliwości normalnego pobytu w lokalu, zrezygnowała z niego. Jak widać mafia pruszkowska sięga dalej.

Zainteresowana osoba powinna wnieść sprawę do prokuratury, a kopię tego pisma załączyć do akt sądowych, i poprosić sąd o odroczenie sprawy do momentu wyjaśnienia tego wątku przez prokuraturę rejonową. Mam nadzieję, że to co zostało napisane jest prawdą, bo jeżeli nie jest, taka osoba może być posądzona (oskarżona) o pomówienie osoby prawnej.
Avatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
Bardzo młody
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pn, 29 sie 2005, 22:40
Lokalizacja: Gliwice - os. Obrońców Pokoju

Re: Zarząd Spółdzielni na Skorupki to przestępcy

Postprzez Gość » So, 29 sty 2011, 16:47

Archeologia. Panie Henryku, wątek z roku 2009. Aktualnie mamy 2011... Nieco późno na refleksje.
Gość
 

Re: Zarząd Spółdzielni na Skorupki to przestępcy

Postprzez Henryk Mościbrodzki » So, 29 sty 2011, 16:52

Niby tak, przypuszczam że takie sporawy nie są tzw. jednorazowe i lubią się bardzo powtarzać. :wink: Wielka szkoda, że ta osoba nie pochwaliła się nam na forum finałem tej całej afery z potwierdzeniem nieprawdy, wtedy na pewno nie zostałbym "archeologiem" w tym temacie. :idea:
Avatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
Bardzo młody
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pn, 29 sie 2005, 22:40
Lokalizacja: Gliwice - os. Obrońców Pokoju


Powrót do Spółdzielnia Mieszkaniowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron