Prezes?

Prezes?

Postprzez piesnakaczki » Wt, 15 sty 2008, 14:31

Czyktoś wie ,że wybrano prezesa sp. mieszkaniowej. I co słychać z uwłaszczenimi? :roll:
piesnakaczki
Bardzo młody
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz, 1 lis 2007, 12:55

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » N, 27 lip 2008, 7:06

Pani Prezes czy to prawda, że są dwie RN i jak się Pani pracuje z dwiema Radami Nadzorczymi? :)
Pani Prezes czy to prawda, że do chwili obecnej nie ma dyrektora technicznego :?
Pani Prezes czy to prawda, że członkami zarządu są osoby oddelegowane z RN które nie posiadają licencji zarządcy nieruchomościami (podobno takie są wymogi) i mają tylko dobre chęci do tej pracy. :?
Pani Prezes co Zarząd zrobił w zakresie nieprawidłowości wyborczych na Zebraniu Walnym 14.06.08 jako organizator zebrania :?:
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Śr, 3 wrz 2008, 15:57

Uwaga!! nielegalna rada nadzorcza wybrała Z-cę Dyr. d/s technicznych i podobno ma podjąć pracę niebawem za ok 2 tyg. za kasę ?????? Ciekawe jak będzie się czuł dyrektor gdy dowie się, że wybrała go nieprawnie wybrana rada? :D Podobno jest z Radomia. Zakładam, że stosowna "służba bezpieczeństwa" (SB) prześwietliła jego życiorys. Celują w tym emeryci. :D :D :D

ŻYCZĘ PANU DYREKTOROWI DUŻŻŻO WYTRWAŁOŚCI !!!

PS. Na sprawach techicznych wszyscy bardzo dobrze się znają, a wśród nich okaże się, że Pan najmniej :?
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Pt, 12 wrz 2008, 18:21

Pokazuję uchwałę nr 49/2008 RN dotyczącą wyboru Dyrektora Technicznego w S-ni. Jest nowa "jakość" tworzenia dokumentacji w Radzie Nadzorczej. Nie są parafowane dokumenty pod względem prawnym przez radcę prawnego. A są to bardzo ważne dokumenty. Już mogę sobie wyobrazić jak inne wyglądają po takiej kontroli sekretaża i pszewodniczoncą, a jaki styl pisania :) . Ciekawa jestem jak wyglądało głosowanie w radzie nadzorczej? pewnie były głosy tylko "za" jak w protokóle z zebrania walnego bo "przeciw" to już tajemnica :D :D .Może ktoś napisze jak wyglądało głosowanie?

Chyba Dyrektor będzie marionetką uległym zawodowo wobec "fachowców", gdyż mając umowę na czs określony to żadna perspektywa rozwojowa dla programów w dłuższym okresie czasu. Obym się myliła :)
Załączniki
uchwała 49-2008 .jpg
uchwała 49-2008 .jpg (172.16 KiB) Przeglądane 11020 razy
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Wt, 28 paź 2008, 20:37

I PO BÓLU PODOBNO OD PONIEDZIAŁKU tj 27.10 br NIE MA JUŻ PREZESA W NASZEJ SPÓŁDZIELNI !!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
A TAK NA MARGINESIE, KTÓRY TO JUŻ PREZES W NASZEJ S-NI ?? :D :D
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Śr, 26 lis 2008, 21:18

Witam ! Niniejszym zamieszczam pismo pani Prezes B.Piotrowskiej skierowane do Przewodniczących Rad Osiedlowych naszej Spółdzielni celem zapoznania członków z jego treścią .

Kto teraz liczy straty, ile na takiej polityce stracą członkowie czli każdy z nas. Sprawdza się mój scenariusz jaki jest zapisany we wcześniejszych postach. Dlaczego Rady Osiedlowe milczą o treści tego pisma i nie wywiesiły jego ksero w gablotach osiedlowych? Przecież te Rady są z naszego wyboru powinny być najbliżej nas członków, a tu okazuje się inaczej. Zataja się wiele spraw o których wiedzą, nie przekazują informacji jakie pozyskują w interesujących nas sprawach :( "nic dodać, nic ująć"
Załączniki
rezygnacja1.jpg
rezygnacja1.jpg (235.57 KiB) Przeglądane 10824 razy
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Śr, 26 lis 2008, 21:53

Uwaga!!! Wiadomość z ostatniej chwili!!!
Pani Przewodnicząca Rady Nadzorczej naszej Spółdzielni Ewa T. biorąca udział w Komisji Konkursowej dotyczącej wyboru Z-cy Dyrektora d/s Technicznych zataiła wobec pozostałych członków komisji bardzo ważne
informacjie zawarte w aktach osobowych kandydata. Nie wyjawienie tych informacji, spowodowało dokonanie wyboru obecnego p/o Prezesa /uchwała jak wyżej/. Jak się czują teraz oszukani członkowie Komisji i Rady Nadzorczej.
Pani Przewodnicząca powinna podać się do dymisji. :!: :!: :!: :!:
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez ewekg » Pt, 28 lis 2008, 11:32

la ja wierzę, ze Ty wiesz o czym piszesz, ale błagam opisuj te wszystkie wydarzenia w taki sposób, żeby były one jasne dla normalnych ludzi, nie mających pojecia o tym, co się własciwie dzieje. Czytam wszystkie te wątki spółdzielcze i usiłuje zrozumieć, ale Ty masz talent do zaciemniania o co tak naprawdę chodzi. Znaczy rozumiem, że dzieją się nieprawidłowości, ale troche emocjonalnie do sprawy podchodzisz i przez to zaciemniasz. No i ja np. nie mam pojęcia jak sie czuja oszukani członkowie komisji i rady nadzorczej.
ewekg
Bardzo młody
 
Posty: 39
Dołączył(a): Wt, 13 gru 2005, 21:53

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Pt, 28 lis 2008, 14:20

Chociaż palce rwą się do opisania całej sytuacji dokładnie, jednak nie mogę tego uczynić, gdyż można posądzić mnie o ujawnianie publiczne życiorysu /cv/.
Nadmienię tylko, że nie wszyscy członkowie komisji konkursowej jak i członkowie Rady Nadzorczej mają wgląd w akta personalne kandydata. Natomiast Przewodnicząca posiada taką możliwość. Przeglądała akta osobowe kandydata/ów i powinna poinformować na posiedzeniu o zauważonych problemach - pozostałych członków komisji. Nie uczyniła tego, a członkowie komisji nie wiedząc o tych istotnych faktach głosowali za rekomendacją tego kandydata Radzie Nadzorczej. Drugi automatycznie odpadł. Następnie członkowie Rady Nadzorczej głosują czy rekomendowany kandydat nadaje się lub nie. Oczywiście z kandydatami są prowadzone rozmowy sondażowe i nikt z uczestników nie wspomniał o tym fakcie. I w ten sposób został wybrany.
Mogę tylko nadmienić, że rozstrzygnięcia wcześniejszych konkursów odbywały się bez zatajania faktów przez członków tych gremiów. Według mnie nastąpiło sterowanie wyborem i to jest bardzo naganne.
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez kosrys » N, 30 lis 2008, 0:01

Nibla, niestety ewekg ma trochę racji o tym w jaki sposób piszesz. Można to skomentować stwierdzeniem "Wiem, ale nie powiem" i to zaciemnia całą sytuację w Twoich opisach. Pewnie wiesz o sprawach, które słusznie oburzają ale postaraj się je sprzedać w taki sposób aby jednak więcej osób wybrało się na walne, bo w chwili obecnej jak na to patrzę to Twoi przeciwnicy łatwo by mogli zrobić z ciebie "oszołoma" co wzbudza tylko niepotrzebne niepokoje. Ja tam trzymam kciuki za to aby Wam się udało i nasąpiły zmiany na lepsze.
Mam nadzieję, że te zatajone informacje to nie była wiadomość o tym, iż ten osobnik był TW. :twisted:
Avatar użytkownika
kosrys
Zasłużony
 
Posty: 2055
Dołączył(a): Śr, 18 paź 2006, 10:24
Lokalizacja: Piastów

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Cz, 4 gru 2008, 18:30

Na zastępcę dyrektora ds. technicznych i jednocześnie członka zarządu wybrano kandydata, który ze Spółdzielni Mieszkaniowej ?Nasz Dom? w Radomiu został zwolniony z art. 52 Kodeksu Pracy.
O tej sytuacji wiedziała pani Truszkowska - Przewodnicząca RN. Zataiła ten fakt przed wszystkimi osobami biorącymi udział w głosowaniach nad kandydaturą. Kandydata wybrano.
A teraz jest p/o Prezesa. Sytuacja ta ewidentnie wskazuje na manipulacje. :!:
Przewodnicząca musi odejść, nie jest wiarygodna! :!: :!: :!:
Wiadomość dotarła z Radomia
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Cz, 4 gru 2008, 18:52

Następne nasze pieniądze pójdą w błoto! I który to już konkurs :lol: :lol: :lol: w tej spółdzielni ?

Przychodzą i odchodzą :D dlaczego :?:
Załączniki
konkurs.jpg
konkurs.jpg (205.12 KiB) Przeglądane 10616 razy
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Cz, 4 gru 2008, 20:39

No właśnie, mamy nowe emocje personalne w wykonaniu obecnej RN.
Najpierw należy doprowadzić do odejścia Zarządu, a następnie przyjmować! Tak pani Truszkowska postępuje, bo cóż nie wykłada na taką zabawę własnych pieniędzy!
Ze względu na oszustwa Przewodniczącej opisane powyżej nie powinna brać udziału w komisji konkursowej.
Z całego ogłoszenia najciekawszy jest dział na końcu ogłoszenia pt. ?Przedmiotem rozmowy kwalifikacyjnej będzie m.in.? i to jest bomba!!
Po jednej stronie kandydat na prezesa wykształcony ze wszystkimi spełnionymi wymogami konkursowymi, a po drugiej stronie kto??? - np. sprzątaczka albo kierowca albo rencista albo pracownik biurowy albo ?..albo?.No i jest problem ? jakie mam zadać pytania gdy się nie znam na tych zagadnieniach?/ na poziomie wiedzy prezesa/ A jak ktoś mi da pytanie to jaka ma być odpowiedź, a co będzie gdy inaczej odpowie niż ja mam napisane? I tak dalej i tak dalej ha ha ha! Śmiech na Sali!
Większość /nie mówię, że wszyscy/zna się na zagadnieniach ekonomicznych, zarządzania czy prawa spółdzielczego np z ekranu telewizyjnego, prasy itp. Natomiast najlepszymi ekspertami ze znajomości prawa spółdzielczego to /opisani wcześniej/ Lisiecki S. i Kacprowicz J. którzy doprowadzili swoją niekompetencją do spraw sądowych. I przegrywają.
Na drugi punkt będą zadawali pytania super eksperci, ciekawe jakie to będą pytania? Jak wstawia się taki punkt to widać kompletną niekompetencję osób redagujących a dlaczego?
Bo jest tylko jedno pytanie a odpowiedź brzmi: Spółdzielniom nie przysługują środki finansowe z funduszy unijnych!!!!!!!!!! I takie osoby mają odpytywać kandydata na prezesa?
Gdzie ci fachowcy?
Co do przepisów dotyczących zarządzania to niech zrobią najpierw licencję zarządcy nieruchomości to będzie równorzędna dyskusja z kandydatem. Natomiast wiedza na temat funkcjonowania spółdzielni będzie rozlewała się szeroko w pytaniach i dyskusji. Najlepiej jak zadadzą pytanie na temat czystości klatek schodowych, na tym się wszyscy znają. Realizacja przedsięwzięć to sprawa prosta, żadne w tej spółdzielni nie kończą się normalnie. Na ogół są marnowane pieniądze, gdyż projekty nie doczekują się finału.
Ostatni punkt to tematy ?morze?! Można sobie tylko pomarzyć , powiedzieć i nic nie robić bo za dwa lata i tak wyrzucą ze stołka prezesa ? to jest pewne!!!!
A może macie inne scenariusze?
A może macie pytania dla kandydatów i odpowiedzi?
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » N, 1 lut 2009, 14:40

Panie prezesie! doszły mnie słuchy, że pominął Pan regulamin przetargowy i podpisał umowę z firmą inną niż była wytypowana w przetargu! co Pan na to?
A co na to Komisja Techniczna i Rewizyjna? Członkowie to sprawdzą!

Uwaga: mamy prawo przeglądać wszelkie dokumenty w S-ni /oprócz personalnych/. Zarząd nam musi pokazać! idziemy tam!!!
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Prezes?

Postprzez Nibla » Pn, 2 lut 2009, 22:17

Uwaga jest najazd radomian na Spółdzielnię, Prezes realizuje zasadę bliższa ciału koszula niż sukmana i zatrudnia firmy/z pominięciem przetargu/ z Radomia, pracowników z Radomia .......
Czyżby zadziałała jakaś formuła, układ?
Prezes jest też z Radomia.
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Następna strona

Powrót do Spółdzielnia Mieszkaniowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron