i po wyborach - obietnice i realia

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez wicherek » Pt, 24 lip 2015, 19:07

Cieszy mnie że widzisz zjawisko którego PMK, nie chce, nie może, albo ma zakazane dostrzegać. Pewnie w twojej próbie wytłumaczenia tej dysproporcji jest jakiś pierwiastek prawdy, choć ja uważam że rozwiązanie jest bardziej prozaiczne.

Szkoda tylko że PMK, pisze o konkurencji jaką trzeba stworzyć na rynku piastowskiego sportu. Tylko jaką masz motywację do konkurowania przy tak nie jasnych zasadach? Jest to przykre, destrukcyjne postępowanie, zniechęcające wszystkich do działania. Jednych ze względu na to że ich starania są niedocenione, a drugich ze względu na to że w sumie to nie muszą się starać.

Przeglądałem na FB zdjęcia z zakończenia sezonu w Piaście, w którym wziął udział i Pan Burmistrz(wiadomo dużo dzieci, rodziców, potencjalni wyborcy, fajnie się pokazać, zrobić parę fotek), i powiem szczerze dziwię się przy zaistniałej sytuacji rodzice stanęli do zdjęcia z przedstawicielami miasta. Mogę sobie to tylko tłumaczyć tym że po prostu nie wiedzą nic na ten temat. Co by oznaczało że władze klubu nie załamują się zaistniałą sytuacją i nie użalają się po kątach, tylko dalej robią swoją robotę.
wicherek
Młody
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2015, 11:31

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez wicherek » Pt, 24 lip 2015, 19:15

A PMK tak jeszcze w kwestii porażki z Ogniem Brwinów to grał rezerwy Piasta(choć porażka jest porażką i chluby nie przynosi). Pierwsza drużyna już nie pamiętam kiedy była zgłaszana do PP. Co do tego klepiska, to tam jest dużo lepsza płyta niż w Piastowie. Ustalmy jedno u nas jest jedna z najgorszych płyt w okolicy, i to nie podlega dyskusji, jeżeli ktoś uważa inaczej to warto się przejechać po boiskach w okolicznych miejscowościach i zobaczyć na własne oczy, nie radzę tylko jechać do Jaktorowa, czy Wólki Kosowskiej bo wtedy możemy wpaść w naprawdę poważne kompleksy.


Swoją drogą jeżeli cieszą cię porażki miejscowej drużyny, to chyba już pod kopułką naprawdę źle. Mnie tam nie cieszy jak Piastovia przegrywa.
wicherek
Młody
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2015, 11:31

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez denis80 » Pt, 24 lip 2015, 21:01

PMK napisał(a):Nie wiem czy można używać określenia "wyszkolona kadra" w sytuacji, gdy klub w ciągu 6 lat spadł o trzy ligi w dół. Nie wiem jak można mówić o "wyszkolonej kadrze", gdy drużyna seniorska (a więc najlepsi z najlepszych) przegrywa w I rundzie Pucharu Polski z drużyną Ogień Brwinów, która powstała ledwie miesiąc wcześniej, gra na klepisku a ich budynek klubowy jest niewiele większy i ładniejszy od przeciętnego baraku.
Wyszkolona kadra to taka, która ma uprawnienia do pracy z młodzieżą. Jak widać Piast sobie z tym radzi, bo po mimo nieprzychylności władz miejskich od 2010r., młodzież do nich się garnie, a ich popularność w mieście jest od lat największa i niekwestionowana. Nie da się tego niesyty powiedzieć o faworyzowanej Piastovi. I jak widać, to nie sukcesy w lidze o tym decydują, tylko ludzie którzy swoja pasja potrafią zarazić dzieci i młodzież do uprawiania sportu.

PMK napisał(a): NP nie odpowiada ani za wyniki Piasta ani Piastovii, podobnie jak nie odpowiada za jakość szkolenia w tych klubach. Oni tylko dzielą pieniądze pomagające utrzymać się klubom przy życiu.
Ale ciągłe nie rozumiesz że tu nie chodzi o miejsce w lidze tylko o to ile dzieci i młodzieży dzięki temu będzie chciało uprawiać sport zamiast siedzieć przed komputerem. I właśnie te wyniki, czyli liczba młodzieży uczęszczającej na zajęcia jest celem, a nie miejsce w lidze tej czy tamtej. To jest spraw wtórna. Zresztą ci lepsi są podkupywani przez konkurencję, o czym możesz poczytać na stronie MKS Piast'a.

PMK napisał(a):Nie kłam, że to NP wprowadziło taką rewolucję i dysproporcję czego efektem jest osłabianie Piasta. Dotacje dla klubu Piast za czasów p. Brzezińskiego rosły
Ależ nikt tak nie twierdził , to są tylko Twoje urojenia ( a w zasadzie kłamstwa pod publikę). Prawdą jest, że to za kadencji złego Kubickiego zaczęły się obniżki i jednocześnie dopisywanie "zaprzyjaźnionych" organizacji do zadania, którego nie wykonywali.

PMK napisał(a): Krótko mówiąc Kubicki obciął o połowę dotacje na sport. Na szczęście teraz wychodzimy z zapaści.
Krótko mówiąc kto wychodzi z zapaści ten wychodzi. :wink: Na pewno z dołka wychodzą pupile Szuplewskiego tacy jak: PKS Piastowia, pan Derlatka czy Adamowicz. MKS Piast jakoś tego nie doświadczył.

Szkoda również, że ten "dobry" Szuplewski pomimo podniesienia kwoty dotacji o, której z taką duma piszesz, nie ukrócił dopisywania "zaprzyjaźnionych" stowarzyszeń. Dodatkowo obniżył z 85 000zł na 70 000 zł dotację klubowi, który w tym zakresie robi najwięcej a oczywiście nie zapomniał podnieść zaprzyjaźnionemu klubowi z 9 000zł. na 30 000zł, którego osiągnięcia są co najmniej mierne.

PMK napisał(a):Dodam jeszcze, że nie kto inny jak Kubicki w swym programie obiecał powołanie pełnomocnika ds. kontaktów z organizacjami pozarządowymi, ale chyba mu się nie chciało albo zapomniał.
I znowu Kubicki :lol: Jego już nie ma, a obecny burmistrz nie zapomniał powołać MOSiR i mianować kierownikiem swojego kolegę, który w przeciwieństwie do trenerów Piasta nie ma żadnych kwalifikacji związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć sportowych - krótko mówiąc może i zna się na kosiarce ale już nie koniecznie na sporcie.
Trollu - jak nie musisz to nie pisz
denis80
Zasłużony
 
Posty: 1391
Dołączył(a): So, 5 sty 2013, 21:54

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez PMK » Pt, 24 lip 2015, 21:54

denis80 napisał(a):Wyszkolona kadra to taka, która ma uprawnienia do pracy z młodzieżą. Jak widać Piast sobie z tym radzi, bo po mimo nieprzychylności władz miejskich od 2010r., młodzież do nich się garnie, a ich popularność w mieście jest od lat największa i niekwestionowana. Nie da się tego niesyty powiedzieć o faworyzowanej Piastovi. I jak widać, to nie sukcesy w lidze o tym decydują, tylko ludzie którzy swoja pasja potrafią zarazić dzieci i młodzież do uprawiania sportu.


To, że młodzież się do nich garnie wynika tylko i wyłącznie z braku alternatywy. Podobnie jest z popularnością - jest największa, bo to jedyny klub piłkarski w mieście. Też mi odkrycie. Równie dobrze można powiedzieć, że LO Mickiewicza jest najbardziej popularnym LO w Piastowie. Na to samo wychodzi.

denis80 napisał(a):Ale ciągłe nie rozumiesz że tu nie chodzi o miejsce w lidze tylko o to ile dzieci i młodzieży dzięki temu będzie chciało uprawiać sport zamiast siedzieć przed komputerem. I właśnie te wyniki, czyli liczba młodzieży uczęszczającej na zajęcia jest celem, a nie miejsce w lidze tej czy tamtej. To jest spraw wtórna. Zresztą ci lepsi są podkupywani przez konkurencję, o czym możesz poczytać na stronie MKS Piast'a.


Jeżeli ktoś chce uprawiać sport to będzie to robił. Jeśli nie to nie. Na pewno żadną zachętą nie jest możliwość awansu do seniorskiej drużyny i gra z takimi potentatami polskiej piłki nożnej jak chociażby Tur Jaktorów czy Wrzos Międzyborów. O jakości szkolenia młodzieży w Piastowie niech świadczy to, ze np. gmina Raszyn będzie miała dwa kluby w IV lidze - KS Raszyn i UKS Łady, przy czym ten ostatni wyewoluwał z klubu uczniowskiego prowadzonego przez zapaleńców. I to jest najlepsze świadectwo poziomu kształcenia i jakości kadry trenerskiej, a nie to że ktoś ukończył jakiś kurs.

denis80 napisał(a):Ależ nikt tak nie twierdził , to są tylko Twoje urojenia ( a w zasadzie kłamstwa pod publikę). Prawdą jest, że to za kadencji złego Kubickiego zaczęły się obniżki i jednocześnie dopisywanie "zaprzyjaźnionych" organizacji do zadania, którego nie wykonywali.


Nikt tak nie twierdzi, ale podczas konkursów organizacji pozarządowych w minionej kadencji nikt nie podejmował tego tematu.

denis80 napisał(a):Krótko mówiąc kto wychodzi z zapaści ten wychodzi. :wink: Na pewno z dołka wychodzą pupile Szuplewskiego tacy jak: PKS Piastowia, pan Derlatka czy Adamowicz. MKS Piast jakoś tego nie doświadczył.


Wychodzą dzieci i młodzież bo to na zajęcia dla nich w tym roku wydane zostanie o 50tys. więcej niż w ubiegłym.

denis80 napisał(a):Szkoda również, że ten "dobry" Szuplewski pomimo podniesienia kwoty dotacji o, której z taką duma piszesz, nie ukrócił dopisywania "zaprzyjaźnionych" stowarzyszeń. Dodatkowo obniżył z 85 000zł na 70 000 zł dotację klubowi, który w tym zakresie robi najwięcej a oczywiście nie zapomniał podnieść zaprzyjaźnionemu klubowi z 9 000zł. na 30 000zł, którego osiągnięcia są co najmniej mierne.


Burmistrz nie był członkiem komisji konkursowej, co wynika z protokołu który sam wstawiłeś. Nikomu więc nic nie dopisał.

denis80 napisał(a):I znowu Kubicki :lol: Jego już nie ma, a obecny burmistrz nie zapomniał powołać MOSiR i mianować kierownikiem swojego kolegę, który w przeciwieństwie do trenerów Piasta nie ma żadnych kwalifikacji związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć sportowych - krótko mówiąc może i zna się na kosiarce ale już nie koniecznie na sporcie.


Jego już nie ma, ale syf po nim wciąż jest. Gdyby utrzymywano wydatki na zadania z kultury fizycznej na zbliżonym poziomie co wcześniej to Piast którego tak bronisz nie byłby na pewno aż tak stratny a i Piastovia nie musiałaby żebrać o środki na wynajęcie stadionu. Niestety były ważniejsze wydatki. Niie zawahano się obniżyć o ok. 350 tys. wydatków na szkolenie i młodzieży, ale 150 tys. na zawierzenie się znalazło. Dziś wciąż zbieramy tego plony.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez denis80 » Pt, 24 lip 2015, 22:53

PMK napisał(a):To, że młodzież się do nich garnie wynika tylko i wyłącznie z braku alternatywy. Podobnie jest z popularnością - jest największa, bo to jedyny klub piłkarski w mieście.
Słuszna uwaga, bo przecież Piastovia to żadna konkurencja, szkoda tylko że komisja o tym nie pamiętała przy rozdziale dotacji . :wink:

PMK napisał(a):O jakości szkolenia młodzieży w Piastowie niech świadczy to, ze np. gmina Raszyn będzie miała dwa kluby w IV lidze - KS Raszyn i UKS Łady, przy czym ten ostatni wyewoluwał z klubu uczniowskiego prowadzonego przez zapaleńców. I to jest najlepsze świadectwo poziomu kształcenia i jakości kadry trenerskiej, a nie to że ktoś ukończył jakiś kurs.
To może od razu podaj przykład Termaliki Bruk-Bet Nieciecza którzy awansowali do ekstraklasy a pochodzą z miejscowości liczącej 750 mieszkańców. Tylko czego to dowodzi ? Chyba tylko tego,że bez kasy to się wysoko nie zajdzie. A jak tu zajść wysoko skoro co roku tnie się kasę na ten klub? A aspiracje niektórzy jak widać mają wysokie.

PMK napisał(a):Wychodzą [lepiej na tym]dzieci i młodzież bo to na zajęcia dla nich w tym roku wydane zostanie o 50tys. więcej niż w ubiegłym.
A które to dzieci dostały te 50 000 zł więcej. Nie zauważyłem aby więcej dostali Ci którzy robią najwięcej tylko raczej Ci którzy lepiej kombinują lub mają lepsze relacje z nową władzą, ale to typowe dla NP, więc nie powinno już nikogo dziwić.

PMK napisał(a):Jego już nie ma, ale syf po nim wciąż jest.
Jego już od dawna nie ma a Ty ciągle robisz syf na forum wspominając go nieustanie przy każdej okazji. :lol:
Trollu - jak nie musisz to nie pisz
denis80
Zasłużony
 
Posty: 1391
Dołączył(a): So, 5 sty 2013, 21:54

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez wicherek » Pt, 24 lip 2015, 22:57

Może jeszcze napisz ile Raszyn łoży na oba kluby. I nie wiem jak jest w Ładach ale w Raszynie to raczej wychowanków nie ma, Ci grają w A-klasie na tym samym poziomie co Piast. Więc nie jest to wyniki ich pracy z młodzieżą tylko raczej napływów finansowych. Według Ciebie to chyba najlepiej zlikwidować ten klub, dzieciaki które tu przychodzą to jakaś patologia która nie ma alternatywy. Pewnie Judo też skasować bo innego klubu judo nie ma. Drużynę Pivot też skasować no bo w sumie tam grają bo innego klubu nie ma.

I ja wiem że jak każdy polityk uciekasz od jasnych klarownych odpowiedzi ale my tu nie rozmawiamy o wynikach klubów tylko o sposobie dystrybucji dotacji, i nadzorem nad wykonaniem powierzonych zadań. Jeżeli w warunkach przydzielenia dotacji będą zapisy dotyczące osiąganych wyników to będzie można włączyć to do rozmowy.

Swoją drogą taki humanista, który tak chętnie wyciąga literówki, żeby nie umiał czytać ze zrozumieniem, jak ty maturę zdałeś?
Można powiedzieć że osiągnąłeś już nie tylko poziom Stefana Niesiołowskiego ale i Wałęsy, bo ten w na wywiad rozmowę ma przygotowanych 5 zdań, i jakby rozmowa nie poszła, jakie by nie były pytanie on te swoje 5 zdań powtarza jak mantrę :lol:
wicherek
Młody
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2015, 11:31

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez wicherek » Pt, 24 lip 2015, 23:07

PMK napisał(a):Jeżeli ktoś chce uprawiać sport to będzie to robił. Jeśli nie to nie. Na pewno żadną zachętą nie jest możliwość awansu do seniorskiej drużyny i gra z takimi potentatami polskiej piłki nożnej jak chociażby Tur Jaktorów czy Wrzos Międzyborów. O jakości szkolenia młodzieży w Piastowie niech świadczy to, ze np. gmina Raszyn będzie miała dwa kluby w IV lidze - KS Raszyn i UKS Łady, przy czym ten ostatni wyewoluwał z klubu uczniowskiego prowadzonego przez zapaleńców. I to jest najlepsze świadectwo poziomu kształcenia i jakości kadry trenerskiej, a nie to że ktoś ukończył jakiś kurs.


A o jakości Piastowskiego LO, świadczy to że wypuszcza kogoś kto nie umie czytać ze zrozumieniem. Zadajesz takiemu pajacowi pytanie dlaczego na chłopca jest 400, a na dziewczynkę 1500. A on na to że w Raszynie są 2 drużyny w IV lidze.
I się dogadalśmy :lol:
Ostatnio edytowano Pt, 24 lip 2015, 23:09 przez wicherek, łącznie edytowano 1 raz
wicherek
Młody
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2015, 11:31

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez denis80 » Pt, 24 lip 2015, 23:08

To popatrzmy gdzie poszły pieniądze te 50. 000 zł dla dzieci od dobrego wujka Szuplewskiego
2015(2014)
- Stowarzyszenie „Możesz” – 7. 000 zł (4. 000zł) +3.000 zł
- Miejski Klub Sportowy „Piast” – 70. 000 zł (85. 000 zł) -15 000 zł
- PKS „Piastovia” – 30. 000 zł. (9. 000zł. ) + 21 000zł.
- MUKS „PIVOT”- 37.000 zł (30. 000 zł.) +7. 000 zł
- Piastowskie Towarzystwo Tenisa i Bocce 14. 000 zł ( 9. 000 zł.) +5. 000 zł.
- Klub Karate Pruszków - 9. 000 zł (6. 000 zł.) +3. 000zł
- UKS „HYOSAI” - 13 .000 zł (7. 000 zł) +4. 000 zł.

Wszyscy na plus oprócz MKS Piast, Ci co robią najwięcej, najbardziej po tyłku dostali , po raz kolejny bo to przecież zły Kubicki ciął ale jak się okazało również dobry Szuplewski też ciął. Więcej podostawali za to inni, ale jak się okazuje kryterium liczby uczestników już nie obowiązuje bo nie pasuje do schematu przyznawania dotacji z klucza partyjnego. Czy to nie jest deprawujące i nietyczne?
Trollu - jak nie musisz to nie pisz
denis80
Zasłużony
 
Posty: 1391
Dołączył(a): So, 5 sty 2013, 21:54

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez PMK » Pt, 24 lip 2015, 23:41

wicherek napisał(a):Według Ciebie to chyba najlepiej zlikwidować ten klub, dzieciaki które tu przychodzą to jakaś patologia która nie ma alternatywy. Pewnie Judo też skasować bo innego klubu judo nie ma. Drużynę Pivot też skasować no bo w sumie tam grają bo innego klubu nie ma.


Nie czytasz uważnie, a może czytasz tylko celowo przekręcasz. Wyjaśniam więc - nie jestem za likwidacją któregokolwiek z klubów sportowych w Piastowie. Ale też nie jestem za podtrzymywaniem któregokolwiek klubu za wszelką cenę.

wicherek napisał(a):I ja wiem że jak każdy polityk uciekasz od jasnych klarownych odpowiedzi ale my tu nie rozmawiamy o wynikach klubów tylko o sposobie dystrybucji dotacji, i nadzorem nad wykonaniem powierzonych zadań. Jeżeli w warunkach przydzielenia dotacji będą zapisy dotyczące osiąganych wyników to będzie można włączyć to do rozmowy.


Ale jedno z drugim jest ściśle powiązane, o czym już pisałem. Jeżeli celem nadrzędnym konkursu ofert jest aktywizacja możliwie jak największej grupy dzieci i młodzieży to wyniki i pozycja klubu ma znaczenie kluczowe, bo stanowi ona magnes i persperktywy rozwoju. Dodatkowo wyniki i pozycja klubu świadczą o zdolnosciach szkoleniowych sztabu trenerskiego, co przecież też powinno mieć znaczenie, bo nie chodzi o to by dzieciaki ganiały za piłką tylko by się sensownie rozwijały.

wicherek napisał(a):Można powiedzieć że osiągnąłeś już nie tylko poziom Stefana Niesiołowskiego ale i Wałęsy, bo ten w na wywiad rozmowę ma przygotowanych 5 zdań, i jakby rozmowa nie poszła, jakie by nie były pytanie on te swoje 5 zdań powtarza jak mantrę :lol:


... powiedziała osoba która:
1. Najpierw twierdzi, że to czy ktoś płaci podatki tu czy gdzie indziej jest bez znaczenia, a potem grozi że jak rejonizacja się nie zmieni to będzie je płacić gdzie indziej.
2. Dokucza innym, że są no-lifami którzy siedzą non stop i odpisują w sytuacji, gdy ma znacznie wyższą średnią postów na dzień.
3. Twierdzi, że problem rejonizacji na pewno da się rozwiązać na sto różnych sposóbów, ale pytana o konkrety nie wie jak.
4. Jak nie wie już co odpisać to czepia się literówek.

:wink:
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez wicherek » So, 25 lip 2015, 0:10

To jakim magnesem jest Piastovia której udało się ściągnąć 20-dziewczynek w przedziale 9-15 lat. Przecież w Piaście jedna grupa potrafi być liczniejsza. Dla twojej wiadomości rocznik 97 Piasta, kończył a mazowieckiej lidze juniorów, pewnie ci to nie wiele mówi, ale to taki odpowiednik 2-ligi kobiecej.

Co do problemu rejonizacji to jasno mówiłem że skoro można było utworzyć filię SP, na terenie G2, to można było to samo zrobić na terenie G1. A i tak dla twojej wiadomości, rozmawiałem ze znajomym nauczycielem z SP4, tam dzieciaki będą się uczyły do 17, więc problemu popołudniowej nauki jak przekonywałeś nie udało się rozwiązać. Myślę że o tym widziałeś, tyle że powiedzenie prawdy nie pasowałoby do polityki sukcesu.

Czy wyjątkowo duża dotacja dla Piastovi w przeliczeniu na ilość osób biorących udział w zajęciach nie jest utrzymywaniem klubu na siłę. To chyba prezes Piastovi opublikował swoje wypociny o na stronie klubu jaki to był już bliski zostawienia tego wszystkiego.

Można powiedzieć że osiągnąłeś już nie tylko poziom Stefana Niesiołowskiego ale i Wałęsy, bo ten w na wywiad rozmowę ma przygotowanych 5 zdań, i jakby rozmowa nie poszła, jakie by nie były pytanie on te swoje 5 zdań powtarza jak mantrę :lol:

... powiedziała osoba która:
1. Najpierw twierdzi, że to czy ktoś płaci podatki tu czy gdzie indziej jest bez znaczenia, a potem grozi że jak rejonizacja się nie zmieni to będzie je płacić gdzie indziej.
2. Dokucza innym, że są no-lifami którzy siedzą non stop i odpisują w sytuacji, gdy ma znacznie wyższą średnią postów na dzień.
3. Twierdzi, że problem rejonizacji na pewno da się rozwiązać na sto różnych sposóbów, ale pytana o konkrety nie wie jak.
4. Jak nie wie już co odpisać to czepia się literówek.

Tego wpisu pod cytatem nie bardzo rozumiem, Stefan i Lechu znani są z tego że nie odpowiadają na pytania tylko mówią to co im podyktowano niczym Ty, więc jak powiązać moją wypowiedź z tym że ci dokuczam, czy tym że rzekomo czepiam się literówek(choć tego sobie nie przypominam ale być może), co ma też do tego moje podejście do płacenia podatków. Jeżeli już chcesz wejść na ten poziom to poszukaj mojej wypowiedzi którą ni jak nie można powiązać z tematem. Lub jest na poziomie "a w Piaście nie ma żadnej drużyny dziewczęcej", znajdziesz to zacytuj
wicherek
Młody
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2015, 11:31

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez wicherek » So, 25 lip 2015, 0:17

I może byś odpisał na wpis denisa, co takiego się stało że tylko dotacja Piasta zmalała, a reszcie urosła. Może i seniorzy Piasta nie są potęgą ale, mimo wszystko dzieciaków im nie ubywa, a być może innym organizacjom przybyło. No tak przepraszam w Piastovi z 0 do około 20, w sumie to nie wiem czy jeszcze nie za mało dostali bo tylko o 200% więcej, a skok z 0 na 20, przecież tego nawet na % nie można przeliczyć.
wicherek
Młody
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2015, 11:31

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez wicherek » So, 25 lip 2015, 12:12

Dziś miałem okazję porozmawiać z kolegą który jest instruktorem strzelania na Legii, powiedział mi że Możesz organizuje tam zajęcia strzeleckie dla swoich podopiecznych. Myślę że dotację którą dostali na działalność sportową to być może akurat na te zajęcia. Co ciekawe powiedział że jest to grupa ponad 50 dzieciaków, więc też jest zastanawiające czemu dostali na ten cel dużo mniej niż Piastovia?
wicherek
Młody
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2015, 11:31

Re: i po wyborach - obietnice i realia

Postprzez PMK » So, 25 lip 2015, 14:36

Będę odpisywał na to co mi się podoba. A ty się naucz korzystać z forum, bo pisząc po 3 wiadomości wprowadzasz tylko burdel.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Poprzednia strona

Powrót do Piastów – nasze miasto, nasz dom

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron