[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Piastów • Zobacz wątek - Spedytor Piastów

Spedytor Piastów

Postprzez Dkpartner » Wt, 1 lip 2014, 10:47

Agencja Zatrudnienia DK partner Sp. z o.o. ( nr certyfikatu 7037) dla swojego Klienta, firmy świadczącej wysokiej jakości usługi spedycyjne i transportowe w Polsce i Europie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Spedytor
Miejsce pracy: Piastów.

Oferujemy:
• umowę o pracę w renomowanej firmie,
• pracę w młodym, dynamicznym i ciekawym środowisku,
• przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki (stała gwarantowana podstawa plus atrakcyjna prowizja od wypracowanego zysku),
• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
• narzędzia potrzebne do pracy (komputer, telefon).
Wymagania:
• mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe – transport, spedycja logistyka,
• co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
• wiedza z zakresu TSL,
• znajomość przepisów prawa o ruchu drogowym oraz ustawy o transporcie drogowym,
• świadomość kosztowa przy planowaniu transportu,
• umiejętność pracy w zespole i radzenia sobie ze stresem,
• umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz bezpośrednich z klientami,
• mile widziane posiadanie własnej bazy kontaktów,
• co najmniej komunikatywna znajomość języków obcych (język angielski, niemiecki lub inne).
Obowiązki:
• bezpośrednia sprzedaż usług spedycyjnych,
• kompleksowa opieka nad klientem (kurtuazja, reklamacje, pomoc przy wdrażaniu usług),
• przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych oraz koordynacja przebiegu transportu,
• nadzór nad kierowcami,
• telefoniczna windykacja należności,
• obsługa giełdy Trans, TimoCom, Transporeon,
• praca w systemie informatycznym,
• nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresy TSL.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania poprzez poniższy formularz:

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... 3e8602619d

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Dkpartner

Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 1 lip 2014, 9:54

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron