[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4715: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4717: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4718: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4719: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
Piastów • Zobacz wątek - Nowa karteczka na klatkach

Nowa karteczka na klatkach

Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Gość » Pt, 20 lut 2009, 18:44

Dzis w gablocie ogloszeniowej zastalem karteczke od poruszonych i szkalowanych -nie-wiem-kogo, jacy to oni prawomyslni i szukajacy sprawiedliwosci.

Moi drodzy pracujacy i uczestniczacy w zyciu SM. Ja mam dla Was propozycje.
Przestancie produkowac kolejne karteczki, dzieki temu:
- zaoszczedzimy troche lasow
- zaoszczedzimy troche tonerow i pradu do maszyn drukujaco/kopiujacych
- zaoszczedzimy troche czasu dozorcom, bo nie beda musieli glupot i wypocin wieszac w gablotach
- zaoszczedzicie troche czasu na obmyslanie tekstu i prace nad jego szlifowaniem zeby wygladal jeszcze lepiej

Za to wezcie sie do UCZCIWEJ PRACY dla dobra samej spoldzielni i mieszkancow. Mysle ze od tego mieszkancy beda Wam bardziej wdzieczni.

Poziom frustracji siega u mnie zenitu, jak slysze o walkach kto ile dla siebie jeszcze zawlaszczy i kto jakie gierki rozgrywa. Czy ktos w naszej spoldzielni wogole jeszcze wykonuje swoje obowiazki ? :/
Gość
 

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez lokator » Pt, 20 lut 2009, 19:02

Proponuję Grzesiowi aby zgłosił się do pracy np.w Radzie Osiedla albo w Radzie Nadzorczej /jesli go ludzie wybiorą/ a potem niech się wypowiada .
lokator
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 15 lut 2009, 21:14

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Guralej » Pt, 20 lut 2009, 20:15

Grzesiek, u mnie w gablocie są dwie! Pierwsza od Zarządu i RN - druga od RN. W obydwu widzę zanotowaną hipokryzję :D co mam zrobić napisać następną karteczkę na czm polega ta hipokryzja?? :D
Guralej
Bardzo młody
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 24 wrz 2008, 13:26

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Gość » Pt, 20 lut 2009, 21:22

Lokatorze, wypowiadac sie moge i bez wyboru i pracy w tej "instytucji" bo jestem czlonkiem spoldzielni, wiec nie rozumiem postu. W moim mniemaniu czujesz sie urazony, ale czym ? Prawdą ?
Po drugie - na chwile obecna prace posiadam, malo tego - nawet ja lubie, wiec za propozycje zapelnienia mojego wolnego czasu dziekuje, ale nie skorzystam. Nie mam za duzo wolnego czasu, wiec obawiam sie ze moglbym pracowac malo wydajnie, a wole jak ktos rzetelnie robi to co mu przynalezne. Wiec coz...
Poza tym - praca w SM nie jest moja wymarzona praca (co nie oznacza ze jest zla albo komukolwiek uwlaczajaca), wiec nie sadze abym ja pokochal i pracowal tam, wkladajac cale swoje zaangazowanie i wiedze. Tak wiec mimo wszystko - nie, dziekuje :)
Gość
 

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Nibla » Pn, 23 lut 2009, 21:24

Decyzja zapadła! Daję skany tych dwóch karteczek z mojej gablotki.Chyba Grzesiowi o te chodziło.
Ta pani Truszkowska to lepiej niech zajmie się obieraniem kartofli, może pojmie podczas obierania co podpisuje. W tych dwóch szmatławych ogłoszeniach zawarte są zdania kłamliwe. I tworzą te wypociny niby "światłe" osoby z RN, a to już jest karygodne. :oops: :oops: :oops:
Zresztą jakie tam "światłe" i co to sa za autorytety np. jakiś tam Janiszowski, Liszewski, Rybiańska.... :lol: :lol:
Chyba należałoby zorganizować zabawę, kto znajdzie w tych ogłoszeniach kłamstwa?
Załączniki
oswiadczenia RN 2009-02-23a.jpg
oswiadczenia RN 2009-02-23a.jpg (133.87 KiB) Przeglądane 10435 razy
ogłoszenie zarz+RN ouwłszczeniu2009-02-23 a.jpg
ogłoszenie zarz+RN ouwłszczeniu2009-02-23 a.jpg (184.85 KiB) Przeglądane 10433 razy
Nibla
Młody
 
Posty: 129
Dołączył(a): N, 15 cze 2008, 20:15

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Guralej » So, 7 mar 2009, 11:05

No tak mam dzisiaj wenę! do pisania :D przeczytałem to co napisała Nibla i postaram się zabawić :D bo przestudiowałem forum i zamieszczane na nim materiały(skany) i mogę ocenić.
Dotyczy oświadczenia.
---"od pierwszych dni naszej działalności trwa nieustające posądzanie nas o złą wolę i bezprawne działanie" - to jest genialne zdanie, gdyż pytam się czy S. Kowalik powinien być w Radzie Nadzorczej a następnie członkiem Zarządu - pytam się tych co podpisali to oświadczenie! Czy Pani M. Walkiewicz powinna być trzecią kadencję w Radzie Nadzorczej jak prawo przewiduje dwie? - pytam się tych co podpisali to oświadczenie! Czy Pan Orchowski powinien być w Radzie -pytam się tych co podpisali to oświadczenie! Czy pan Szwed powinien być w Radzie, gdy podczas wyborów na ZW był nieobecny - pytam się tych co podpisali to oświadczenie!
Teraz już można wytłumaczyć "bezprawne działanie" bo z materiałow to jasno wynika.
---"sumienne i rzetelne uporządkowanie finansów naszej spółdzielni" ile w tym zdaniu jest hipokryzji i działania pod publiczkę!!!! jeżeli sztandarowym stwierdzeniem członków RN (zakładam, że nie wszystkich), że tu w Spółdzielni pracują złodzieje i wypowiada się te słowa bez żadnego strachu, czy odpowiedzialności? Dlaczego Pani Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej H. Woźniak nie opublikowała ŻADNEGO protokołu stwierdzającego niesumienne i nierzetelne prowadzenie finansów naszej Spółdzielni (po to są gabloty)? Dlaczego podważa opinie biegłych rewidentów księgowych badających bilans Spółdzielni? Jeżeli ona tego nie widzi to co to jest za księgowa? A lustracje? A czym zaowocowała ta wasza "dociekliwość i rzetelność w prowadzeniu tak szeroko zakrojonych prac"............. wiadomo czym.
-----Zadałem sobie trud i przyjrzałem się podpisom. Wszyskie można odczytać poza jednym. Rozszyfrowałem ten podpis nieczytelny. Jest to podpis Pana Kowalika członka Zarzędu!!! Przecież jest on uchwałą RN oddelegowany do Zarządu!!! Na ten czas nie jest on członkiem Rady Nadzorczej, więc dlaczego podpisuje takie oświadczenie jako członek RN. Żeby on nie znał przepisów, to co to jest za członek Zarządu? nie mówiąc już o składających podpisy członkach RN.
----- Podpisy złożyło 6 członków RN pozostali nie. Widać z tego, że poglądy były podzielone i mieli inne zdanie. Wniosek nasuwa się taki, że jest to grupa pod przewodnictwem guru lisieckiego. Ale Księgowa w tym gronie? a ja na nią głosowałem!!! :shock:
Guralej
Bardzo młody
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 24 wrz 2008, 13:26

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Guralej » So, 7 mar 2009, 12:01

A co, pozwolę sobie dalej się pobawić! :D
Dotyczy ogłoszenia z 12.02.09r.
Pierwsze bardzo długie zdanie ogłoszenia jest wierutnym kłamstwem!!!! ORZECZENIE TRYBUNAŁU NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO Z TREŚCIĄ NASZYCH UCHWAŁ ZARZĄDU! a były ono niezgodne z prawem i przychylam się do wcześnijszych opinii forumowiczów w tej sprawie. Ta Grupa inicjatywna wprowadziła członków w "ślepy zaułek" i nie wiedząc jak z tego wybrnąć zwala winę na Trybunał. To jest szczyt niekompetencji :oops: :oops: Zarządu i Rady Nadzorczej.
Niech Zarząd i Rada Nadzorcza powie-napisze: KTÓRA UCHWAŁA ZARZĄDU JEST WAŻNA Z JAKIEGO DNIA I KTO JĄ PODPISAŁ bo nadal Zarząd i RN w tym ogłoszeniu robią z nas członków przygłupów, którym nie warto nic mówić bo i tak się nie znają! Ogłoszenie powinno być w 100% czytelne, posiadające w swej treści wszystkie informacje nie budzące domysłów, wątpliwości itp.
Następne kłamstwo to cyt. " po zmianie obowiązujących przepisów........" , wprowadzanie nas członków w błąd pisząc o czymś co nie jest realizowane w tym zagadnieniu(zmiana prawa) przez Państwo. Zarząd i RN niech się nauczą definicji co to jest mienie spółdzielni bo z tego widać, że są to blade twarze określając coś przez "grunty wspólne" :lol: Stosowne ustawy o tym mówią, tak pani prawniczko S-ni?
Podzielam pogląd, że za ten bajzel są odpowidzialni członkowie RN z lat 2002-2004(coś koło tych lat) kiedy był wtedy realizowany podział gruntów w naszej spółdzielni. Wtedy w Radzie była Pani Grabowska, Kasprowicz i inni, którzy negują dzisiaj to co wtedy zrealizowali wspólnie z Zarządem wydając na podziały geodezyjne gruntów miliony złotych. Dzsiaj te osoby nazywają się grupą inicjatywną!!! i nadal perfidnie kłamią i oszukując, brnąc w kierunku z którego nie ma odwrotu.
Technika powiadamiania?
W tej sprawie muszą być powiadomienia tylko pisemne!!!! a nie telefoniczne :D :D , bo co będzie jak odbierze telefon niedosłyszący?
Poniżej pokazuję skan artykułu(części)z gazety - wiadomo jakiej i przez kogo napisanego :lol: :lol: szkoda mi tych ludzi ale narobili tyle bałaganu i ile zabrali zdrowia, skłócili naszą społeczność spółdzielnianą, stworzyli dramaty ludzkie , więc nie mam skrupółów i pokazuję!

Dobrymi chęciami droga do piekła jest wybrukowana. Tu odezwały sie poglądy materialistyczne tych osób.
Załączniki
życie pruszk 4-2208a.jpg
życie pruszk 4-2208a.jpg (88.07 KiB) Przeglądane 10243 razy
Guralej
Bardzo młody
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 24 wrz 2008, 13:26

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Gość » So, 12 cze 2010, 14:30

i kolejna karteczka na klatkach, tym razem dla posiadaczy piesków, z pokemonowatą pisownią słowa UWAGA...

Spóldzielnia prosi o stosowanie sie do uchwaly ... blablabla przepisy nr, paragrafy...
"Psy moga byc wyprowadzane na smyczy lub w kagańcu, a agresywne na smyczy i w kagancu"
"Do obowiązków posiadacza zwierzęcia należy natychmiastowe sprzątanie odchodów pozostawionych przez zwierzę" i groźna informacja o karze grzywny, jaką jest zagrożony brak sprzątniecia.

A teraz pytanie do spółdzielni.
Drogi Autorze tej P|O|K|E|M|O|N|O|W|E|J kartki - czy wiesz, że odchodów zwierzęcych (jak zresztą i ludzkich) nie wolno wyrzucać do zwyklych koszy na śmieci ?
Czy Spółdzielnia zadbała o kosze na psie kupy ?
Po trzecie - kto wlepi karę grzywny ?
Po czwarte - ile takich kar zostało nałożone w zeszłym roku, dwa lata temu, trzy lata temu itp itd. ???

Po piąte - Nie szkoda Wam papieru ? On nie jest za darmo.

A tym wszystkim którzy nie sprzątają - bardzo proszę :) http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/2 ... 13_500.jpg
Gość
 

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Tytus » Wt, 16 lis 2010, 17:25

Przekazuje informacje adresowana do wszystkich Spółdzielców w Piastowie. Informacje o członku obecnej Rady Nadzorczej
wydają sie prawdziwe, trzeba to wszystko sprawdzić w Radzie Nadzorczej i w Radzie Osiedla.
Załączniki
skanuj0002.jpg
1
skanuj0002.jpg (138.31 KiB) Przeglądane 9896 razy
Tytus
Młody
 
Posty: 86
Dołączył(a): Pn, 22 mar 2010, 15:57

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez obserwator » Cz, 18 lis 2010, 8:13

Treść tego pisma zastanawiająca.

Z lektury forum o spółdzielniach mieszkaniowych wynika, iż okres ostatnich 3/4 lat jest fatalny dla członków.
Proces ten zaczął się z chwilą powstania "grupy inicjatywnej", która w imię fanaberii własnościowej doprowadziła do poważnego zachwiania stabilnością działań organizacyjno-finansowych. Te skutki ponosimy jako członkowie do chwili obecnej. Nikt moralnie za te sprawy nie został oceniony.
Jeżeli obecna lustracja wykaże błędy w zarządzaniu to musi być ujawnione publicznie ze wskazaniem osób odpowiedzialnych. Jest to jedyna metoda wykluczenia tych osób w przyszłości z działalności spółdzielczej. :?
obserwator
Starszy
 
Posty: 479
Dołączył(a): Pn, 16 mar 2009, 15:40

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez picipolo » Śr, 15 gru 2010, 9:08

Dzisiaj kończy się ważność ogłoszenia do składania ofert na członka zarządu spółdzielni/gł. księgowej.
Ciekawe ile wpłynie ofert? Jaką dostanie kasę taki kandydat po wygraniu. Co będzie sobą reprezentował?
A który to z kolei już gł. księgowy? (nie mówiąc o prezesach) :lol:
Jakie pieniądze dostaje Burmistrz, radni - to jest napisane na forum i mieszkańcy Piastowa wiedzą. A jakie dostaje prezes s-ni to spółdzielcy już nie wiedzą bo nie jest napisane. Wiedzą tylko, że mają płacić! :lol:
picipolo
Młody
 
Posty: 90
Dołączył(a): So, 21 lut 2009, 17:35

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Tytus » Pn, 10 sty 2011, 19:43

Nowa karteczka w gablotach SM. Przepraszam za słabą jakośc
Załączniki
skanuj0002.jpg
skanuj0002.jpg (150.49 KiB) Przeglądane 9708 razy
Tytus
Młody
 
Posty: 86
Dołączył(a): Pn, 22 mar 2010, 15:57

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Gość » Pn, 10 sty 2011, 19:52

Mam gdzies w lepszej jakości. Polska język trudna język, spóldzielnia (osoba redagująca) polski znać tylko ze słyszenia.
Jak na urzędowe pismo, to ja widzę jedno zastosowanie. Zdecydowanie jednokrotnego użytku, a i to po wcześniejszym dostosowaniu.
Gość
 

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez obserwator » Wt, 11 sty 2011, 15:21

Zaciekawiła mnie ta informacja i już wiem, że m.in. na osiedlu Paderewskiego są zbierane podpisy o wcześniejsze ZW. Pytanie a po co? teraz? co za mało członkowie stracili już pieniędzy przez durnowate decyzje takich nawiedzonych działaczy? nudzili się i znowu próbują ? Jak chcą to niech wpłacą kaucję na poczet niepotrzebnego ZW i sobie obradują :lol:
obserwator
Starszy
 
Posty: 479
Dołączył(a): Pn, 16 mar 2009, 15:40

Re: Nowa karteczka na klatkach

Postprzez Tytus » Wt, 11 sty 2011, 16:58

Tytus
Młody
 
Posty: 86
Dołączył(a): Pn, 22 mar 2010, 15:57

Następna strona

Powrót do Spółdzielnia Mieszkaniowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron