[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Piastów • Zobacz wątek - pytanie do admina

pytanie do admina

Jeżeli chcesz się podzielić sugestiami odnośnie strony www.piastow.pl

pytanie do admina

Postprzez PMK » Pn, 22 gru 2008, 22:53

Szanowny Adminie (bo chyba do Ciebie to pytanie)

Czy mógłbyś podać rozpiske zawierającą takie informacje ile postów trzeba mieć aby mieć konkretny przydomek (młody, zasłużony itp)?

Nie ma tego nigdzie :)

Baaaaardzo ładnie proszę :)
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: pytanie do admina

Postprzez admin » Pn, 22 gru 2008, 23:22

admin
 

Re: pytanie do admina

Postprzez PMK » Pn, 22 gru 2008, 23:45

0-10 Nowy
10-50 Początkujący
50-100 Rozkręca się
100-200 Coraz lepiej!
200-500 Gaduła
500-750 Zasłużony
750-1000 Weteran
pow. 1000 Piastowianin

Można by też przykładem innych tego typu stron wyróżniać poszczególnych userów czyli oczywiście Grzesiek to moderator ale np Kosryrs to np. Poszukiwacz prawdy, a Rusztek np Szczery aż do bólu itp :) Takie wyróżnienie dla userów szczególnie udzielających się na forum mogłoby być prestiżowe :) w tej kwestii wiele można zmienić ale trzeba nad tym popracowac :)
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: pytanie do admina

Postprzez PMK » Pn, 5 sty 2009, 21:41

A ja mam pytanie - prośbę do Admina :D

Znalazłem w necie fajną sygnaturkę, którą chciałem wkleić do mojego podpisu na forum. I okazało się że jest durne ograniczenie do 200-kilkudziesięciu znaków. Można to zwiększyć tak do 500? :) pliiiiiis
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów


Powrót do Sugestie odnośnie strony www.piastow.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron