Forum bez opieki administracyjnej

Masz pomysł lub sugestię dotyczącą forum Piastowa, tutaj jest odpowiednie miejsce byś się podzielił z nami tym co uważasz.

Forum bez opieki administracyjnej

Postprzez Defi » Śr, 1 lip 2015, 9:02

Witajcie, na koniec roku 2014 dostałem informację, iż nowe władze nie wiedzą co z forum zrobić więc płacą za administrację tylko za Q1 a później zadecydują co z forum zrobić. Wiedziałem od początku jak to się skończy więc zaproponowałem że forum przeniosę do siebie i zostanie ono jako juz nie oficjalne narzędzie UM w Piastowie a niezależne forum mieszkańców. Zostało to puszczone mimo uszu.

Ponieważ dzisiaj mamy 1 dzień trzeciego kwartału a ja nadal nie dostałem informacji co z forum informuję iż z dniem 01 Lipca zaprzestaję administracji forum i zdejmuję status administratora ze swojego konta.

Jeżeli będziecie chcieli moge takie forum postawić od nowa na niezależnym adresie. Jednak aby baza danych była ta sama musiałby tutaj zgodę wyrazić UM który chyba sam nie do końca wie co z forum zrobić.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Te lepsze bądz też gorsze :) życzę powodzenia
Avatar użytkownika
Defi
Starszy
 
Posty: 355
Dołączył(a): Śr, 22 gru 2010, 20:27
Lokalizacja: Pruszków

Re: Forum bez opieki administracyjnej

Postprzez denis80 » Śr, 1 lip 2015, 9:47

Czyli idzie nowe.
Było już czyszczenie strony miejskiej to teraz pora na forum.

Jak to ktoś powiedział:

Kto ma media, ten ma władzę.
A kto ma władzę, ten utrzyma ustalony przez siebie porządek prawny i władzę – w majestacie prawa czyli praworządnie.
T, że nie jest to etyczne nie ma tu oczywiście znaczenie, bo ważne aby im się żyło lepiej.

Szuplewski o tym wie i do tego chyba dąży.
Trollu - jak nie musisz to nie pisz
denis80
Zasłużony
 
Posty: 1391
Dołączył(a): So, 5 sty 2013, 21:54

Re: Forum bez opieki administracyjnej

Postprzez PMK » Śr, 1 lip 2015, 11:43

Weź @denis80 przypomnij sobie skąd tu się wzięli @Defi i @Sulimo a później zamilcz w tym temacie :D

A do kolegi @Defi - przykre, że Twój zapał wystarczył na kilka tygodni. Nowy layout i przeorganizowane działy nie zmieniły tego, że jest burdel chyba nawet większy niż był. Nie wiem za co Ci płacili te pieniądze przez tyle lat.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: Forum bez opieki administracyjnej

Postprzez denis80 » Śr, 1 lip 2015, 12:46

Czyżby nowa władza doceniła Twój wkład w umacnianie układu i zaproponowała Ci administrowanie forum? :wink:

To co się dzieje powoli zaczyna przypominać Orwellowski "1984" :!:
Trollu - jak nie musisz to nie pisz
denis80
Zasłużony
 
Posty: 1391
Dołączył(a): So, 5 sty 2013, 21:54

Re: Forum bez opieki administracyjnej

Postprzez Defi » Śr, 15 lip 2015, 10:59

@Denis myślę, że nikt nikomu nic nie obiecał. Nowa władza nie wie co z forum zrobić. Z jednej strony fajnie że płacą za utrzymanie forum bo wcale nie muszą a z drugiej utrzymywać forum dla 10 aktywnych użytkowników ?

Dajcie im czas to może coś szefostwo wymyśli.

@PMK masz szansę się wykazać - leć do UM może wezmą Cię na admina to porządzisz sobie bo widzę, że tego Ci w życiu brakuje ;)
Avatar użytkownika
Defi
Starszy
 
Posty: 355
Dołączył(a): Śr, 22 gru 2010, 20:27
Lokalizacja: Pruszków

Re: Forum bez opieki administracyjnej

Postprzez PMK » Śr, 15 lip 2015, 12:11

Takie insynuacje to sobie w buty wsadź ;-)

To nie jest jedyne forum z którego korzystam czy korzystałem aktywnie i powiem szczerze, że nigdzie administracja nie doprowadziła do takiego syfu jak jest tutaj. Całkowity brak kontroli nad użytkownikami, którzy aż za często dają się ponieść emocjom. Oczywiście to dotyczy także mnie, ale skoro nikt nie reaguje na łamanie regulaminu to czemu mam być grzeczny gdy inni nie są? Na innych forach za taki poziom dyskusji użytkownicy by byli regularnie banowani - i słusznie. Dodam jeszcze, że np. forum-pruszkow.pl jest jeszcze bardziej martwe niż to, ale tam każdy syf jest usuwany na bieżąco. A moderator jest aktywny, w przeciwieństwie do @Defiego, który podobnie jak tutaj jest jakby go nie było.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów


Powrót do Sugestie odnośnie forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron