[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Piastów • Zobacz wątek - Betonowa pustynia cd.

Betonowa pustynia cd.

Betonowa pustynia cd.

Postprzez Nowy » Wt, 2 cze 2015, 9:07

http://wiadomosci.wpr24.pl/ekrany-ogran ... ommentinfo

Czyli, k..., akacje do wycięcia??? :evil: :evil: :evil:

Może jakaś akcja protestacyjna?
Nowy
Piastowianin
 
Posty: 314
Dołączył(a): Cz, 3 kwi 2008, 18:02

Re: Betonowa pustynia cd.

Postprzez sapiecha1 » Wt, 2 cze 2015, 18:22

Jechałem ostatnio S8 na Wyszków. Też jest pełno ekranów, ale tam, wzorem Niemców ekrany obsadzają szybkorosnącym bluszczem. Odkąd nie jeżdżę do zachodnich landów, nie widziałem tego, a szkoda.
U nas na tym zielonym badziewiu przydałby się szybkorosnący bluszcz. Nie dość, że byłoby ładnie, to jeszcze rozproszyłby dodatkowo hałas nie tylko z torowiska.
sapiecha1
Doświadczony
 
Posty: 780
Dołączył(a): Pn, 28 wrz 2009, 10:36

Re: Betonowa pustynia cd.

Postprzez Stokrotka » Śr, 3 cze 2015, 17:34

Nie patrzyłam na akacje ostatnio, ale mam nadzieję, że im prędzej ręce uschną zanim się zabiorą za te piękne drzewa.
Martwi mnie też inny aspekt tych koszmarnych ścianek: mianowicie uliczka odchodząca od Gęsickiego wzdłuż peronu i wyłożona chyba sześciokątami - stanie się po zmroku niebezpiecznym zaułkiem - idealnym miejscem do wyrywania damskich torebek, pijackich imprez i dilowania narkotykami (a mamy przecież w Piastowie ośrodek dla narkomanów, co swobodnie łażą po mieście). Póki płotek od peronu był przejrzysty - sięgało tam światło i wszystko było widać. Teraz strach tam będzie się zapuścić. Czy ktoś o tym pomyślał?
Avatar użytkownika
Stokrotka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 11 gru 2014, 11:13

Re: Betonowa pustynia cd.

Postprzez sapiecha1 » N, 7 cze 2015, 8:20

@Stokrotka, stawiają szare, nie zielone słupy, więc będzie to inny kolor, nie zielony, może transparentny?
sapiecha1
Doświadczony
 
Posty: 780
Dołączył(a): Pn, 28 wrz 2009, 10:36

Re: Betonowa pustynia cd.

Postprzez Stokrotka » Śr, 17 cze 2015, 13:41

Na razie stawiają nieprzezroczyste. Nie doszukiwałabym się jakiejś głębszej myśli w tym innym kolorze. Może to inny wykonawca. Całą tą "modernizacją" nie kieruje przecież żadna myśl przewodnia, chodzi tylko o to, by jak najdłużej to trwało i by jak najwięcej nakraść przy okazji a ścianki są tego koronnym dowodem. Stawiane często w polu dla ochrony wiewiórek i zajęcy przed widokiem kaemki. Szlag człowieka trafia.
Avatar użytkownika
Stokrotka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 11 gru 2014, 11:13

Re: Betonowa pustynia cd.

Postprzez sapiecha1 » Śr, 17 cze 2015, 17:24

Pomarańczowe są gęściej, to chyba drogi ewakuacyjne.
sapiecha1
Doświadczony
 
Posty: 780
Dołączył(a): Pn, 28 wrz 2009, 10:36

Re: Betonowa pustynia cd.

Postprzez zygmunt » Pt, 26 cze 2015, 21:14

Jestem za protestem, tylko czy to coś da? PKP zawsze kierowały się swoimi prawami i ludzi miały za nic. Ekologów też mają swoich, więc w większości ekrany są zielone. W peronach mają być szare, ale i tak paskudne. Już lepiej być po pln str., bo tam chyba zostanie ten nasz mur od ul. Lwowskiej. Płd str. będzie okropna :(
zygmunt
Młody
 
Posty: 114
Dołączył(a): Pn, 29 lis 2010, 19:44

Re: Betonowa pustynia cd.

Postprzez Nowy » So, 18 lip 2015, 11:04

Nowy
Piastowianin
 
Posty: 314
Dołączył(a): Cz, 3 kwi 2008, 18:02


Powrót do Piastów – nasze miasto, nasz dom

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron