[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Piastów • Zobacz wątek - Plany zagospodarowania

Plany zagospodarowania

Re: Plany zagospodarowania

Postprzez Gość » N, 17 kwi 2011, 5:28

Wybacz, ale mowiles cos o czytaniu ze zrozumieniem...

1. Oczekiwałem krótkiej informacji dla internautów - informacja na stronie, ze plany wylozone będą. Wydawalo mi sie, ze zauwazyles to w jednej z ostatnich odp.
2. WPR dal ta informację przed stroną miejska. W sumie to nie dziwi, bo czesto daje cos przed oficjalnym info z naszego miasta.
3. Ogloszenie jednak zawislo na stronie (czyli e-bip i tablice ogloszen owszem, a jednak na stronie tez sie da zawiesic).
4. Obowiazku powieszenia na www nie ma, jednak dobrym obyczajem jest ulatwianie dostepu do informacji, a nie chowanie w e-bipie informacji (chociaz akurat to moze miec pozytywny skutek - moze jeszcze cos ciekawego w e-bipie sie znajdzie).

Skoro wpr mogl wyemitowac ogloszenie tydzien temu, to na stronie tez wisiec moglo. Jesli nadal twierdzisz ze zalezy mi na wylozeniu planow na stronie, to uwazaj tak dalej.
Gość
 

Obwieszczenie "kolejowe"

Postprzez Stokrotka » Pt, 13 lut 2015, 5:06

Witam,
Nie wiem, czy to dobry wątek, ale na stronie Piastowa ukazał się link

http://www.piastow.pl/components/downlo ... os_id=1580

do dokumentu o "lokalizacji linii kolejowej". Między innymi w Piastowie. Nie bardzo rozumiem, co to obwieszczenie oznacza. Z samych numerów działek nic dla mnie nie wynika i nie wiem o co chodzi. Czyżby rozszerzali tereny kolejowe? Wycinali jakieś drzewa? Kolejne ekrany dźwiękochłonne? Ktoś wie może?
Avatar użytkownika
Stokrotka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 11 gru 2014, 11:13

Poprzednia strona

Powrót do Piastów – nasze miasto, nasz dom

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron