Pieniądze dla Biblioteki

Kulturalny Klub Piastowa, dyskusje o niskiej i wysokiej kulturze w naszym Piastowie
Regulamin działu
Reklamy w tym dziale nie są dozwolone.

Pieniądze dla Biblioteki

Postprzez magicpiastow » Pt, 24 paź 2014, 14:49

Pusccie info do znajomych ze na pekaespomaga.pl jest mozliwosc glosowania na nasza biblioteke i wszystkie sily sa potrzebne zeby utrzymac miejsce w pierwszej dziesiatce...
Dla 10 pierwszych Bibliotek nagroda bedzie remont w kwocie 10000 zł
Kazdy moze glosowac raz dziennie ale majac 2-3 maile i uzywajac ich na roznych pregladarkach mozna zaglosowac 2-3 razy...
Mysle ze warto
magicpiastow
Piastowianin
 
Posty: 282
Dołączył(a): Śr, 17 wrz 2014, 15:26

Re: Pieniądze dla Biblioteki

Postprzez Nikita » Pt, 21 lis 2014, 22:36

Biblioteka zarabia juz sama na siebie -zostawilam 20 zl za przetrzymanie ksiazek. Nikt nic mi nie powiedzial z jakimi kosztami wiaze sie przetrzymanie ksiązek, byly wakacje a ja wypozyczylam kilka ksiazek dla dzieci.
Fakt, moja wina, ale nie wiem czy bede juz tak korzystac z biblioteki jesli tak podchodzą do informacji...
Nikita
Bardzo młody
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pn, 28 lut 2011, 17:13

Re: Pieniądze dla Biblioteki

Postprzez Grzesiek » So, 22 lis 2014, 11:09

Łaskawa pani, dzięki za twą hojność.
Wystarczy poczytać regulamin biblioteki, a tam jest również wskazana wartość opłat.
Z takim podejściem do świata, to może biblioteka będzie bardziej zadowolona z braku takiego "klienta".
Grzesiek
Młody
 
Posty: 80
Dołączył(a): N, 2 lis 2014, 19:18

Re: Pieniądze dla Biblioteki

Postprzez magicpiastow » N, 23 lis 2014, 20:59

w tym samym czasie jak Pani przetrzymywala ksiazki mogl z nich skorzystac ktos inny... obowiazku korzystania nie ma a oplaty za przetrzymanie funkcjonuja w bibliotece od dluzszego czasu...
magicpiastow
Piastowianin
 
Posty: 282
Dołączył(a): Śr, 17 wrz 2014, 15:26

Re: Pieniądze dla Biblioteki

Postprzez PMK » N, 23 lis 2014, 21:39

Ostatnio (chyba w maju) była amnestia :D
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: Pieniądze dla Biblioteki

Postprzez Nikita » Pn, 12 sty 2015, 20:45

ja nie mam problemu z tym, że biblioteka nalicza opłaty za przetrzymanie książek, ale zmieniła zasady przy wprowadzeniu kart bibliotecznych i nie poinformowali mnie o tym przy zakładaniu kont (zasad korzystania także nie widziałąm na pulpicie w bibliotece). Dlatego uważam to za nie fair, że zmieniają zasady, zachęcają do założenia kart (każda kartax5zł) a potem za każdy dzień zwłoki nawalają karę bez informacji o skróconym czasie na wypożyczenie księżek. Żadnego przypomnienia a maila podawałam. Okres wakacyjny tym bardziej nie sprzyjał oddaniu książek, bo jak byłam to biblioteka w sobotę była zamknięta...
Na amnestię nie załapałam się ;)
Nikita
Bardzo młody
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pn, 28 lut 2011, 17:13


Powrót do Kultura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron