[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Piastów • Zobacz wątek - Uwaga na złodziei podszywających się pod gazowników

Uwaga na złodziei podszywających się pod gazowników

Uwaga na złodziei podszywających się pod gazowników

Postprzez Anja » Pt, 11 lip 2014, 13:19

Chciałabym przestrzec wszystkich przed przypadkowym wpuszczeniem złodziei do własnego domu.
Wczoraj takowi pojawili się w północnej części Piastowa (okolice Krakowskiej i Orła Białego). Podali się za pracowników gazowni. Nie wzbudzili podejrzeń, ponieważ mieli na sobie ubrania stosowne do rzekomo wykonywanego zawodu, jak również przyrządy wyglądające na profesjonalne. Żeby wprowadzić zamieszanie, powiedzieli, że w kuchence jest wyciek gazu, każąc domownikom przeprowadzać różne testy. W tym czasie jeden szperał po szafkach w pokoju obok. Ukradli naprawdę sporą ilość złotej biżuterii oraz zawartość portfela jednego z domowników.

Było ich dwóch w wieku około 45-50 lat. Sprawa jest już zgłoszona na policję. Oczywiście szanse na odzyskanie czegokolwiek są marne, ale może dzięki temu nie uda im się okraść już nikogo innego.
Informacje mam z pierwszej ręki, ponieważ spotkało to moją bliską koleżankę.

Gdyby ktoś zauważył dwóch podejrzanych typów odpowiadających opisowi powyżej, proszę dzwonić na policję.
Anja
Piastowianin
 
Posty: 226
Dołączył(a): Cz, 3 sie 2006, 20:05
Lokalizacja: Piastów

Re: Uwaga na złodziei podszywających się pod gazowników

Postprzez Gryfin » So, 12 lip 2014, 8:05

Współczuję koleżance, pomysłowość złodziei nie ma granic i dziękuję za ostrzeżenie, przekażę zwłaszcza starszym ludziom, którzy nie korzystają z internetu.
Gryfin
Młody
 
Posty: 127
Dołączył(a): N, 2 wrz 2012, 21:10

http://wiRe: Uwaga na złodziei podszywających się pod gazown

Postprzez Malgo » So, 26 lip 2014, 20:52

Avatar użytkownika
Malgo
Młody
 
Posty: 124
Dołączył(a): Wt, 29 mar 2005, 18:19
Lokalizacja: jestem z miasta


Powrót do Piastów – nasze miasto, nasz dom

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron