[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Piastów • Zobacz wątek - przedszkole Grunwaldzka

przedszkole Grunwaldzka

Uwagi, opinie i dyskusje o edukacji w Piastowie.
Regulamin działu
Reklamy w tym dziale nie są dozwolone.

przedszkole Grunwaldzka

Postprzez wymar » Cz, 6 wrz 2012, 21:41

Witam
czy ktoś może wie na temat nowego przedszkola przy Grunwaldzkiej. Wyglada na kameralne z małymi grupami
wymar
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 6 wrz 2012, 21:29

Re: przedszkole Grunwaldzka

Postprzez mlodamama » Cz, 27 wrz 2012, 19:28

Witam,

Moje dziecko ma dopiero niecale 2 latka, ale robie juz male rozeznanie wsrod przedszkoli i to spodobalo mi sie najbardziej.

Jest bardzo domowa atmosfera, a nauczycielki sa mlode ale bardzo ambitne i pomyslowe. Przedszkole ma bardzo fajny i przytulny wystroj. Moja corka byla kilka godzin na probe i mialam problem,zeby zabrac ja do domu:)

Przedszkole jest nowe i widac,ze dopiero sie rozkreca. Mam nadzieje,ze beda jeszcze miejsca dla mojej coreczki w przyszlym roku.
mlodamama
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 27 wrz 2012, 19:21

Re: przedszkole Grunwaldzka

Postprzez J23 » Wt, 13 maja 2014, 9:49

Tymczasem przedszkole przy Grunwaldzkiej zyskało nowy byt - jak wynika z informacji dot. wyników najnowszej rekrutacji do przedszkoli publicznych. Otóż utworzona została nowa placówka publiczna - Filia Przedszkola nr 3 przy ul. Grunwaldzkiej. Ciekawe czy taki pomysł miał p.Burmistrz tylko w stosunku do tego przedszkola, czy także do innych? Tym bardziej jest to ciekawe z powodu znacznie większej niz w ub. roku liczby dzieci nieprzyjętych do przedszkoli publicznych. :shock:
J23
Starszy
 
Posty: 454
Dołączył(a): Wt, 23 lis 2010, 21:08

Re: przedszkole Grunwaldzka

Postprzez sapiecha1 » Pt, 16 maja 2014, 13:56

Nie wiem jaki jest status tego przedszkola, ale przypuszczam że jest prywatną placówką która podpisała kontrakt z miastem, będzie realizować zadania pod patronatem i nadzorem dyrekcji P3.
Jeśli tak jest, to jest to jedna z bardziej rozsądnych decyzji naszych władz. Nie mając środków ani też nie mając czasu, potrafiły zorganizować (choć częściowo) to co wynika z obowiązków statutowych.
Jeśli powielą ten schemat w innych rejonach miasta, to koalicja rządząca zdobędzie dużą ilość głosów, ale będą to głosy zdobyte uczciwie.
Czyżby ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i stanął na wysokości zadania? cieszyłbym się, bo to jest dla dobra mieszkańców.
sapiecha1
Doświadczony
 
Posty: 780
Dołączył(a): Pn, 28 wrz 2009, 10:36

Re: przedszkole Grunwaldzka

Postprzez PMK » Pt, 16 maja 2014, 17:37

Nie wiem za bardzo o czym rozmawiacie? Na stronie miasta http://www.piastow.pl/index.php?option= ... =55&page=2 nic o tym nie ma. Za to wciąż jest zdjęcie starego przedszkola. Co za wpadka :wink:
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów


Powrót do Edukacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron