Chatka Puchatka

Uwagi, opinie i dyskusje o edukacji w Piastowie.
Regulamin działu
Reklamy w tym dziale nie są dozwolone.

Chatka Puchatka

Postprzez luka » Cz, 25 paź 2012, 10:01

Hej, czy wiecie coś na temat tego nowego miejsca przy ul. Pomorskiej? Klub Malucha dla dzieci od 10 m-cy do 3 lat. Może posyłacie tam swoje pociechy lub ktoś z Waszego otoczenia? Czekam na jakieś informacje, dzięki!
luka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 25 paź 2012, 9:58

Re: Chatka Puchatka

Postprzez Papillon » Cz, 25 paź 2012, 11:18

Ja tez bym chętnie czegoś się dowiedziała :) piszcie...
Papillon
Bardzo młody
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn, 5 wrz 2011, 8:34

Re: Chatka Puchatka

Postprzez lokatorka » So, 17 lis 2012, 12:33

Moje dziecko uczęszcza tam od sierpnia. Ja i córka jesteśmy bardzo zadowolone. Miejsce bardzo przyjazne dzieciom, spokojne i twórcze. Jeśli macie jakieś konkretne pytania to piszcie, odpowiem :)
lokatorka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 22 sie 2011, 12:26

Re: Chatka Puchatka

Postprzez EwelaW3 » N, 3 lis 2013, 19:09

Witam, szukam jakiś informacji na temat opieki w tym klubie malucha. Czy któryś z rodziców lub opiekunów może się jednak wypowiedzieć? Zatroskana mama
EwelaW3
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2013, 12:56

Re: Chatka Puchatka

Postprzez dym » Cz, 2 sty 2014, 14:27

moj Aleks chodzil do tego klubu przez 9 miesięcy.
Jak każdy zatroskany rodzic mialam obawy przed wyslaniem dziecka do tego typu placówki, tym bardziej ze moje dziecko jest synkiem mamusi i trudno go bylo oderwac od spodnicy, ale Panie pracujące w klubie malucha sprawily ze Aleks pokochal to miejsce i z radoscia każdego dnia wchodzil i problemem bylo go oderwac od zabawy
troche szczególow
Pani Iwona- wlascicielka, bardzo mila, nie boi sie wyzwan i "trudnych dzieci" znajduje podejscie do kazdego dziecka nawet takiego rozchisterezowanego i rozplakanego, reszta personelu tez na bardzo wysokim poziomie
Nigdy nie wglebialam sie w szczególy programu edukacyjnego tej placowki, ale postepy jaki poczynil moj syn naprawde spore
na katering tez nie mozna narzekać, jedzenie dobre, dziecko zjadalo wszystko z dokladkami
Plac zabaw na podworku dobrze wyposazony w bezpieczne sprzety, zamykana piaskownica, kubelkowe hustawki, itd
W placówce , jak i na placu zabaw bardzo czysto.
placówka godna polecenia
dym
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 14 gru 2013, 21:46


Powrót do Edukacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron