Second-hand-y

Kulturalny Klub Piastowa, dyskusje o niskiej i wysokiej kulturze w naszym Piastowie
Regulamin działu
Reklamy w tym dziale nie są dozwolone.

Second-hand-y

Postprzez Andziak » Pt, 19 wrz 2008, 13:49

Czy odwiedzacie piatowskie second-hand-y? Chciałabym zasiegnac opini gdzie warto zagladać?
Andziak
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt, 19 wrz 2008, 13:26

Re: Second-hand-y

Postprzez Anja » Pt, 19 wrz 2008, 19:09

Znajoma mojej mamy kupuje fajne rzeczy w szmateksie na Wojska Polskiego (dawny "Vis-a-vis"). Byłam tam parę razy, ale akurat na nic dla siebie nie trafiłam, jednak chyba warto tam czasem zajrzeć. Bywają rzeczy całkiem nowe, bardzo dobrych, angielskich marek.
Anja
Piastowianin
 
Posty: 226
Dołączył(a): Cz, 3 sie 2006, 20:05
Lokalizacja: Piastów

Re: Second-hand-y

Postprzez dorotawoj » Pt, 19 wrz 2008, 19:28

Ludzie ponoć dzielą się na tych, co odwiedzają takie sklepy i na tych, co się do tego nie przyznają... ;-)
Po stronie TESCO' wej są na Orzeszkowej (jakieś 200 m za policją), na Dworcowej - b.blisko szkoły podstawowej nr 1, na Warszawskiej k/fryzjera męskiego i drugi vis a vis tegoż, przy placyku, koło pasmanterii.
Ktoś zna inne?
...w górach jest wszystko co kocham....
Avatar użytkownika
dorotawoj
Młody
 
Posty: 178
Dołączył(a): Pn, 27 paź 2003, 21:53
Lokalizacja: Piastów

Re: Second-hand-y

Postprzez Papillon » Wt, 8 maja 2012, 15:35

Ja dziś znalazłam na paderewskiego ale jeszcze nie zdążyłam mu się przyjrzeć :o)
Papillon
Bardzo młody
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn, 5 wrz 2011, 8:34

Re: Second-hand-y

Postprzez martan » Śr, 20 cze 2012, 14:14

Witajcie,
polecam sklep z używaną odzieżą na ul. Wysockiego (obok hurtowni jajek - chyba). W soboty jest przecena 50%. Ostatnio, w sobotę zresztą, zrobiłam tam zakupy i jestem bardzo zadowolona - ciuszki modne, niezniszczone i tanie.
Pozdrawiam
martan
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 10 kwi 2012, 15:00

Re: Second-hand-y

Postprzez butik22 » Cz, 21 lut 2013, 9:54

A może zainteresuje Państwa nasz sklep który rusza od maja.Będzie to BUTIK z odzieżą używaną dla dzieci i młodzieży a w drugiej sali niespodzianka pomieszczenie dla milusińskich gdzie będą mogli się pobawić i nie przeszkadzać w zakupach.Kawa i herbata gratis.Zapraszamy w maju
butik22
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 7 lut 2013, 8:52

Re: Second-hand-y

Postprzez butik22 » Pt, 22 lut 2013, 8:32

Chciałabym abyście wyrazili swoje opinie o takim sklepie w którym można kupić coś dla dziecka a zarazem dziecko może miło spędzić czas na zabawie
butik22
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 7 lut 2013, 8:52

Re: Second-hand-y

Postprzez PMK » Pt, 22 lut 2013, 10:21

Ciężko powiedzieć. Teoretycznie wydaje się to dobrym pomysłem ale w praktyce? Np w Deichmannie w Tesco również jest kącik dla dzieci (TV z bajkami) i jakoś nie widzę tam tłumów dzieciaczków.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: Second-hand-y

Postprzez butik22 » Pt, 22 lut 2013, 12:05

Dzięki za opinie ,zobaczymy u nas będzie to całe pomieszczenie specjalnie dla dzieci.Wydaje mi się że też to zależy czy mamy będą zainteresowane rzeczami które będziemy sprzedawać.Mam pytanie czy w Piastowie wogóle jest jakiś ciucholand z odzieżą tylko dziecięcą bo według naszych informacji nie ma.
butik22
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 7 lut 2013, 8:52


Powrót do Kultura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron