Zmiany na Reja - zmiany na lepsze?

Mieszkańcu o Twoim zdrowiu, przychodnie, gabinety i kwestie Twojego zdrowia w Piastowie
Regulamin działu
Reklamy w tym dziale nie są dozwolone.

Zmiany na Reja - zmiany na lepsze?

Postprzez Wierzba » Śr, 13 cze 2012, 5:26

Jak większość użytkowników tego forum, bacznie obsewuję zmiany zachodzące w przychodni na Reja - rewitalizacja wnętrza, uzyskanie nowych przestrzeni, dłuższe godziny działania Punktu Pobrań, czy w końcu Nocna Pomoc Lekarska.
Za większość z tych rzeczy szczególne podziękowania należą się Burmistrzowi miasta oraz Dyrekcji Placówki. Niepokoi mnie tylko "obowiązkowa wozkarnia" na zewnątrz przychodni - rozumiem, że nowe podłogi, ale robiąc remont należałoby pomyśleć o klientkach z małym dzieckiem.
Nie do końca też pojmuję system rejestracji do lekarzy - niby można wcześniej, niby można przez telefon - ale od dłuższego czasu jest nieustanny problem z dostępnością lekarzy - nie ma doktor Dobek, zmiejszone godziny doktor Dul - a na "zastępstwo" trafiłam najpierw do Doktor Kowalczyk - a ostatnio do doktor Sęk. Ta ostatnia spowodowała u mnie zmianę lekarza prowadzącego na Nią właśnie (polecam - bardzo kompetentna), jednak wyjątkowo oblegana przez wszystkich pacjentów. Panie Dyrektorze - więcej takich lekarzy!
Miałam też okazję 2 razy skorzystać z Nocnej Pomocy - za każdym razem miła i kompetentna obsługa (nie wiedziałam, że u Nas w przychodni pracuje Pan pielęgniarz ;) ) i szybka obsługa - nauczyłam się, iż na Nocną Pomoc nie lata się z byle pierdołą, ale w sytuacji poważnej - pomagaja na najwyższym poziomie - mój tata trafił miesiąc temu i tylko szybka diagnoza Lekarza pozwoliła rozpoznać pęknięcie pęcherza moczowego i błyskawiczny transport do szpitala - co uratowało tacie życie.
Podsumowując - jest lepiej i jest dobrze - ale jeszcze trochę starań :)
Wierzba
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 13 cze 2012, 5:14

Re: Zmiany na Reja - zmiany na lepsze?

Postprzez Wierzba » Cz, 5 lip 2012, 13:52

Z żalem, ale całkowicie zmieniam zdanie o przychodni w Piastowie. Zamknięcie Wysockiego w godzinach popołudniowych (w środy w ogóle nieczynne), brak lekarzy, totalny chaos i bałagan w rejestracji, Psni kierownik do spraw administracji potrafi jedynie krzyczeć na pracowników - ale rozwiązać problemu - już niestety nie. Jestem zdegustowana tym wszystkim, co dzieje się wokół przychodni. Remont według informacji miał się zakończyć w maju - jest lipiec - remont trwa - a właściwie to nie trwa - bo nikt nic tam nie robi - ale nadal nie działa ta część. Deklarują możliwość rejestracji e-mailem - a następnie - nie podają adresu...
Szanownie Panie Kuczabski - jeśli Pan to czyta - proszę przywrócić porządek i normalną atmosferę w Obu przychodniach - bo może i mury ładne, ale najważniejsz jest atmosfera - a ta wyraźnie pod Pana rządami uległa pogorszeniu. A Pani Padzik nie poprawia tego wrażenia - wręcz przeciwnie.
Wierzba
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 13 cze 2012, 5:14


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron