Znaki drogowe

Miłośniku motoryzacji, to Twój dział przyjedź .. sportowcu, zbliża się nowy mecz, Twój zespół awansował, chcesz podzielić się emocjami? Dział dla wszystkich miłośników ryczących silników i sportowych maniaków

Znaki drogowe

Postprzez obserwator » Śr, 28 wrz 2011, 20:09

Jak coś takiego interpretować?
Załączniki
CAM_0844a.jpg
CAM_0844a.jpg (120.31 KiB) Przeglądane 4130 razy
obserwator
Starszy
 
Posty: 479
Dołączył(a): Pn, 16 mar 2009, 15:40

Re: Znaki drogowe

Postprzez PMK » Śr, 28 wrz 2011, 22:06

Zakaz postoju i zatrzymywania na całej długości chodnika, zarówno przed jak i za znakiem.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: Znaki drogowe

Postprzez sta » Śr, 28 wrz 2011, 23:14

Nie wiem czy traktować temat w charakterze żartu, może lepiej nie.
Podobne znaki, ale ze strzałkami w kierunku pionowym rzeczywiście oznaczają miejsce do którego odnosi się zakaz zatrzymywania, ale w tym wypadku chodzi o to, że obowiązuje on po obu stronach ulicy. Co zarządca drogi to radosna twórczość, gdzieś się z tym spotkałem więc myślę, że o to chodzi.
Ale tak ściśle, to poza tym że takie zestawienie znaków nie ma sensu… jeśli się doszukiwać można by powiedzieć że chodzi o jezdnię i chodnik. Bo znaki czyta się od góry do dołu, zatem wychodzi bzdura – zakaz zatrzymywania się i postoju po tej stronie jezdni + dotyczy obu strony jezdni. Jak dowcipy filmowego Borata – uwaga, przejście dla pieszych + było 50m wcześniej (może ktoś zrozumie:] ).
@PMK: nie wiem skąd wyciągnąłeś wniosek ze chodzi o sytuację „przed znakiem”.
sta
Starszy
 
Posty: 545
Dołączył(a): Cz, 3 mar 2011, 17:54


Powrót do Sport i Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron