Serwis AGD

Piastowskie dyskusje o wszystkim i o niczym, oczywiście w granicach kultury.

Serwis AGD

Postprzez wojtas » Wt, 19 lip 2011, 16:33

Witam wszystkich, mam problem - nazywa się zmywarka - zbuntowała sie i nie chce ze mną współpracować... czy ktoś z Was moze mi pomóc w znaleznieniu łaskawego dla tego sprzętu serwisu w pobliżu lub, tzw. Złotej Rączki ??

Pozdrawiam
Wojtek
wojtas
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 18 lip 2011, 15:14

Re: Serwis AGD

Postprzez sta » Wt, 19 lip 2011, 16:37

a co się dzieje? Nie chce ruszyć, zatrzymuje się, nie robi czegoś co powinna?
sta
Starszy
 
Posty: 545
Dołączył(a): Cz, 3 mar 2011, 17:54

Re: Serwis AGD

Postprzez wojtas » Wt, 19 lip 2011, 17:30

z tego co widzę... pracuje... nie odpompowuje jednak wody.. ale "mówi" do mnie że mam zbyt małe ciśnienie wody :-( co kłóci sie z tym co widzę... Reasumując - komunikat mówi o problemie z doprowadzeniem wody, w rzeczywistości mam jej nadmiar... wiem, ze przyjazd serwisu firmowego jest obarczony opłatami, a nie mam pewności, czy moja "usterka" podlega usłudze reklamacyjnej...
wojtas
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 18 lip 2011, 15:14

Re: Serwis AGD

Postprzez gienek » Wt, 19 lip 2011, 18:26

Może warto oczyścić sitko na samym dole. Zazwyczaj pestki lub resztki jedzenia blokują dopływ wody do pompy. Przeczytaj instrukcje tam powinno być napisane jak to zrobić. Jak nie pomoże szukaj serwisu.
gienek
Zasłużony
 
Posty: 2049
Dołączył(a): Śr, 27 paź 2010, 21:59
Lokalizacja: Piastów

Re: Serwis AGD

Postprzez PMK » Wt, 19 lip 2011, 19:22

Z tego co mówisz to elektronika siadła.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Avatar użytkownika
PMK
Zasłużony
 
Posty: 4896
Dołączył(a): Wt, 27 lis 2007, 14:20
Lokalizacja: Piastów

Re: Serwis AGD

Postprzez sta » Wt, 19 lip 2011, 19:34

elektronika? Mało prawdopodobne, pierwsze co się psuje to zazwyczaj część która ma silnik.
Czy usterka podlega usłudze reklamacyjnej… czyli jest jeszcze na gwarancji? Przejrzyj obrazki w instrukcji obsługi, @gienek dał dobry trop, wyczyść wszystko do czego jest dostęp, upewnij się że woda nie jest zakręcona a odpływ drożny (może zagięty wąż?). Jeśli z Twojej strony wszystko jest w porządku, znaczy że zasadne jest wezwanie zaklinacza zmywarek.
sta
Starszy
 
Posty: 545
Dołączył(a): Cz, 3 mar 2011, 17:54

Re: Serwis AGD

Postprzez wojtas » Wt, 19 lip 2011, 20:39

Sitko drożne, wąż luźny... już raz przez to przechodziłem... tylko nie wiem co pomogło... wyłączenie, czy włączenie... ale tym razem nie chce już zadziałać. Chyba nic już nie wymyślę... jeśli nie możecie nikogo polecić - dzięki za wsparcie.

Pozdrawiam

Wojtek
wojtas
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 18 lip 2011, 15:14

Re: Serwis AGD

Postprzez wojtas » Śr, 20 lip 2011, 14:05

Dla zasady podam rozwiązanie - wyłączyłem i właczyłem 3 razy - i pomogło :-).

Jeszcze raz dzięki za dobre chęci.


Pozdrawiam

Wojtek
wojtas
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 18 lip 2011, 15:14


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron