Podręczniki dla Szkoły Podstawowej

Podręczniki dla Szkoły Podstawowej

Postprzez dorotawoj » Śr, 29 cze 2011, 18:07

Oddam za symboliczne 5 zł (za całość :-) NOWE podręczniki dla szkoły podstawowej. Wszystkie w stanie IDEALNYM - NIE zagięte rogi, pogniecione, uzupełnione wpisy czy rysunki...) Oczywiście obowiązujące wg nowej podstawy programowej oświaty.
1/ MUZYKA I MY - klasa 6, podręcznik i ćwiczeni, WSiP, autorzy Rataj/Sołtysik;
2/ MATEMATYKA z PLUSEM - zbiór zadań, klasa 5, GWO, autorzy Braun/Zarzycka/Zarzycki;
3/ WĘDRUJĄC KU DOSORSŁOŚCI, Wychowanie do życia w rodzinie, klasa 6, podręcznik i ćwiczenia, Wyd.Rubikon, autorzy
Król/Maśnik/Nowakowski/Renkiewicz;

oraz dodatkowo - nie wiem, czy obowiązują teraz, ale chyba tak w niektórych szkołach:
INFORMATYKA 2000, podręcznik i zbiór ćwiczeń uzupełniających dla klas IV-VI Szkoły Podstawowej, Wydawn. Czarny Kruk;
do podręcznika dołączona jest płyta CD z ćwiczeniami.
...w górach jest wszystko co kocham....
Avatar użytkownika
dorotawoj
Młody
 
Posty: 178
Dołączył(a): Pn, 27 paź 2003, 21:53
Lokalizacja: Piastów

Re: Podręczniki dla Szkoły Podstawowej

Postprzez ptaszek » Pn, 18 lip 2011, 11:05

Witam serdecznie, mam pytanko, czy już odsprzedała Pani ( sądząc po nick pisze do kobiety, jeśli jest inaczej -przepraszam) podręczniki do klasy V podstawówka nr 2? Byłabym zainteresowana. Poza tym stworzyłam nowy wątek na forum w dziale :kultura, zachęcając rodziców do takiej wymiany/odsprzedaży podręczników naszych pociech. Pozdrawiam - ptaszek.
ptaszek
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn, 18 lip 2011, 10:38


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron