[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Piastów • Zobacz wątek - Plan miasta - mapa wektorowa

Plan miasta - mapa wektorowa

Jeżeli chcesz się podzielić sugestiami odnośnie strony www.piastow.pl

Plan miasta - mapa wektorowa

Postprzez gienek » Śr, 15 gru 2010, 19:49

Nie wiem jak inni, ale ja nie najlepiej oceniam stronę funkcjonalną planu miasta na http://www.piastow.pl
Ten kto wpadł na pomysł umieszczenia "mapy wektorowej" jako planu miasta, chyba pomylił pojęcia.
Wyszukanie jakiejś ulicy jest bardzo utrudnione.
NP.: szukałem ulicy Łukasińskiego i takiej ulicy nie znalazłem w kolejności alfabetycznej pod "Ł"
ale już można ją znaleźć pod literą .. "W" jak W. Łukasińskiego.
Nie każdy zna imiona albo pierwsze litery imion wszystkich patronów naszych ulic, więc pod względem funkcjonalnym plan miasta jest słaby.
gienek
Zasłużony
 
Posty: 2049
Dołączył(a): Śr, 27 paź 2010, 21:59
Lokalizacja: Piastów

Powrót do Sugestie odnośnie strony www.piastow.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron