[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4715: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4717: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4718: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4719: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3822)
Piastów • Zobacz wątek - Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Kulturalny Klub Piastowa, dyskusje o niskiej i wysokiej kulturze w naszym Piastowie
Regulamin działu
Reklamy w tym dziale nie są dozwolone.

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 26 sie 2011, 9:50

W najbliższym czasie polecamy:
Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,

27 sierpnia (sobota, godz. 15.00-18.00)
Pruszków – Muzeum Dulag 121 zaprasza na „Gry i zabawy z historią w tle”

27 sierpnia (sobota, godz. 17.00)
Podkowa Leśna – koncert i potańcówka przy muzyce zespołu Dixie Warsaw Jazzman

27 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
Pruszków – Lato w parku – wystąpi Lukas Geniusas

27 sierpnia (sobota, godz. 21.00)
Pruszków – maraton filmowy – pokaz flmów: Nine, Gran Torino, Vicy Cristina Barcelona

28 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
Błonie – I Półmaraton Powiatu Zachodnio Warszawskiego im. Janusz Kusocińskiego

28 sierpnia (niedziela godz. 12.00-20.00)
Błonie – Pożegnanie lata: Błonie – bezpieczne i ekologiczne miasto – pokazy zabytkowych pojazdów, prezentacja wozów straży pożarnej, koncert jazzowy w wykonaniu „The Warswa Dixielanders”, musical teatru AFISZ

28 sierpnia(niedziela, godz. 13.00)
Zaborów – W Krainie Chopina – koncert organowy, wystąpi Bartosz Jakubczak

28 sierpnia (niedziela, godz. 14.00)
Sochaczew – Pożegnanie wakacji w Ogródku Jordanowskim

28 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Urodziny u Rodziny

30 sierpnia (wtorek, godz. 10.00-14.00)
Ożarów Mazowiecki – zbiórka krwi dla strażaka ochotnika z Ożarowa Mazowieckiego chorego na białaczkę

1 września (czwartek, godz. 10.00-17.00)
Pruszków – kiermasz taniej książki

2 września (piątek, godz. 17.00)
Piastów – wieczór autorski poety i animatora kultury Pawła Kubiaka

2 września (piątek, godz. 19.00)
Podkowa Leśna – Uziemione – spektakl przygotowany przez matki z Podkowy Leśnej i okolic

3 września (sobota, godz. 10.00-16.00)
Izabelin – Dzień Otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym

3 września (sobota, godz. 16.00)
Izabelin – przedstawienie dla dzieci – Podróż za horyzont

4 września (niedziela)
Baranów – Festiwal Kolarstwa– Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w jeździe indywidualnej na czas, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza ze startu wspólnego, II Amatorskie Szosowe Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego

4 września (niedziela, godz. 12.30)
Łomianki – Piknik Rodzinny

4 września (niedziela, godz. 12.00)
Sochaczew – XXVIII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą

4 września (niedziela, godz. 12.30-18.30)
Milanówek – XI Dzień Milanówka – miasteczko ruchu drogowego, wesołe miasteczko, zawody samochodowych modeli RC, pokazy lokalnych grup tanecznych, koncert zespołu Pogotowie Energetyczne oraz Elektryczne Gitary, pokaz sztucznych ogni

4 września (niedziela, godz. 14.00)
Grodzisk Mazowiecki – Pożegnanie Wakacji – wystąpią m.in.: Natalia Kukulska oraz Etna Kontrabande

4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

4 września (niedziela, godz. 15.00)
Ołtarzew – Dożynki Gminy Ożarów Mazowiecki

4 września (niedziela, godz. 17.00)
Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

4 września (niedziela, godz. 17.00)
Błonie – koncert „Gwiazdy w Ogrodzie” – wystąpią: Grażyna Mądrych, Ewelina Hańska, Ewa Mikulska, Jan Zakrzewski, Ryszard Morka, Ryszard Cieśla, Iwo Orłowski

Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o konkursach plastycznych, literackich, filmowych ogłoszonych w regionie

Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 2 wrz 2011, 8:59

W najbliższym czasie polecamy:
Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,


3 września (sobota, godz. 10.00-16.00)
Izabelin – Dzień Otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym

3 września (sobota, godz. 12.00)
Nowa Wieś – Piknik strażacki

3 września (sobota, godz. 19.00)
Podkowa Leśna – Włodek Pawlik Zaprasza – Jazz w Kasynie – A mnie jest szkoda lata

4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

4 września (niedziela, godz. 17.00)
Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

5 września (poniedziałek, godz. 18.45)
Nadarzyn – Otwarte Spotkanie Czwartkowe „Adaptacja dziecka do warunków przedszkolnych”

7 września (środa, godz. 16.00)
Błonie – spektakl teatralny Czerwony Kapturek

10 września (sobota)
Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

10 września (sobota)
Piastów – Ciastko bajką – książkę o Pippi czyta Edyta Jungowska

10 września (sobota, godz. 12.00)
Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

10 września (sobota, godz. od 16.00)
Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

10 września (sobota, godz. 19.00)
Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!! – toasty w dawnej Polsce

11 września (niedziela, godz. 11.30)
Błonie – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Śpiąca Królewna

11 września (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

11 września (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski


Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 9 wrz 2011, 9:37

W najbliższym czasie polecamy:

10 września (sobota)
Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

10 września (sobota, godz. 12.00)
Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

10 września (sobota, godz. 13.00)
Piastów – Ciastko bajką – książkę o Pippi czyta Edyta Jungowska

10 września (sobota, godz. 14.00)
Komorów – Piknik rowerowy

10 września (sobota, godz. od 16.00)
Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

10 września (sobota, godz. 19.00)
Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!! – toasty w dawnej Polsce

10 września (sobota, godz. 19.30)
Ożarów Mazowiecki – spektakl Powstanie Warszawskie 1944

11 września (niedziela, godz. 11.30)
Błonie – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Śpiąca Królewna

11 września (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

11 września (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski

11 września (niedziela, godz. 16.45)
Brwinów – Inscenizacja historyczna bitwy pod Brwinowem

15 września (czwartek, godz. 18.30)
Nadarzyn – Stary Nadarzyn – pokaz slajdów z prywatnego archiwum mieszkańca Nadarzyna

15 września (czwartek, godz. 19.00)
Grodzisk Mazowiecki – Gala operetkowa – „Z Belcantem od Nocy do Nocy”

16 września (piątek, godz. 16.00)
Raszyn – uroczyste otwarcie wystawy Pamięć i duma – grafiki, zdjęcia i diorama przedstawiające epizody z Powstania Warszawskiego

17 i 18 września
Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna – Europejskie Dni Dziedzictwa – Kamienie Milowe

17 i 18 września
Sochaczew – Wielki Teatr Historii – Miasto w ogniu – rekonstrukcja obrony Sochaczewa w 1939 r. – pokaz pojazdów historycznych, artylerii, spotkanie z autorami Teatru Histrii, pokazy sprawności obsługi i historycznych pojazdów wojskowych, wystawa nieznane obrazy września 1939 r.

17 września (sobota, godz. 11.00)
Piastów – Wiem gdzie mieszkam – poznaj swoje miasto – wycieczki do najciekawszych miejsc w Piastowie i okolic

17 września (sobota, godz. 14.00)
Komorów – Piknik sportowy –

17 września (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Rezerwat w reż. Łukasza Polkowskiego

17 września (sobota, godz. 18.00)
Otrębusy – występ Polskiego Teatru Tańca - Minus 2 Ohad Naharin

17 września (sobota, godz. 20.30)
Pruszków – koncert Chóru i Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku


Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 23 wrz 2011, 10:13

W najbliższym czasie polecamy:

24 września (sobota)
Piastów – Ksiązki zakazane – wystawa

24 września (sobota, godz. 12.00-16.00)
Pruszków – Festyn Kolorowo i Sportowo – malowanie muralu, zabawy i konkursy sportowe i plastyczne, specjalny kącik dla najmłodszych, wymiana książek

24 września (sobota, godz. 13.00 i 13.45)
Brwinów – Otwarte muzea – Program wycieczek muzealnych obejmuje podróż zabytkowymi autobusami: na trasie jest brwinowski dworek „Zagroda”, Muzeum im. Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, Muzeum Motoryzacji w Otrębusach, historyczna siedziba Państwowego Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz Muzeum Sztuki Ludowej profesora Mariana Pokropka

24 września (sobota, godz. 15.00)
Piastrów – Żółty jesienny liść – piknik szkolny – w programie: prezentacja szkół, pokazy artystyczne, zawody sportowe, konsultacje lekarskie, koncert zespołu Manhattan 44

24 września (sobota, godz. 15.00 – 22.00)
Pruszków – 90 – lecie Hufca Pruszków -Festiwal Szekla – Z piosenką prze 90 lat

24 września (sobota, godz. 16.00-19.00)
Raszyn – Rock na rynku – zespoły: Weto, Stowaway, The rewers, The Voit, NMO, duety gitarowe, Kuba Band

24 września (sobota, godz. 19.00)
Milanówek – Salonik z Kulturą – koncert w wykonaniu Tadeusza Woźniaka

25 września (niedziela)
Stawisko – rozpoczęcie XII Festiwalu Literacko-Muzycznego Konfrontacje 2011 Miłosz – Iwaszkiewicz

25 września (niedziela)
Ożarów Mazowiecki – wernisaż twórczości plastycznej osób niepełnosprawnych z Ożarowskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” z Warszawy
25 września (niedziela. godz. 15.00)

Sochaczew – X Wrześniowe Spotkania z Pieśnią Chóralną im. Bohaterów Walk nad Bzurą „Pamięć – Wdzięczność – Nadzieja” – koncert galowy

25 września (niedziela, godz. 16.00)
Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Pchła Szachrajka – przedstawienie dla dzieci

25 września (niedziela, godz. 17.00)
Błonie – recital Edyty Geppert

25 września (niedziela, godz. 19.00)
Pruszków – III Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpią: Joanna Trzepiecińska Bogdanem Hołownią, Andrzej Ozga, Witt Michaj, Antoni Muracki

30 września (piątek, godz. 18.00)
Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

30 września (piątek, godz. 18.00)
Pruszków – spotkanie z Aleksandrą Seghi autorką książki Smaki Toskanii

1 października (sobota, godz. 15.30)
Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

2 października (niedziela, godz. od 12.00)
Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

2 października (niedziela godz. 13.00)
Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Lesna gratka Tadka i Władka”

2 października (niedziela, godz. 15.00)
Żabia Wola – Dzień Szarlotki – muzyka na żywo, wysmażanie powideł, zabawy, konkursy, prezentacja i sprzedaż wyrobów

2 października (niedziela, godz. 17.00)
Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski



Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 30 wrz 2011, 9:08

W najbliższym czasie polecamy:


30 września (piątek, godz. 18.00)
Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

30 września (piątek, godz. 18.00)
Pruszków – spotkanie z Aleksandrą Seghi autorką książki Smaki Toskanii

1 października (sobota, godz. 10.00)
Piastów – III Indywidualne Mistrzostwa Piastowa w Bocce

1 października (sobota, godz. 11.00)
Polana Jakubowa – Rzeczpospolita Kampinoska 2011 – inscenizacja walk grupy AK Kampinos

1 października (sobota, godz. 15.30)
Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

1 października (sobota, godz. 17.00)
Piastów – wernisaż malarstwa i grafiki Magdaleny Osiewskiej Kowalczyk „Moje sny

1 października (sobota, godz. 17.00)
Nadarzyn – Kabaret Paranienormalni

1 października (sobota, godz. 20.00)
Milanówek – koncert zespołu Fantasmagoria

2 października (niedziela, godz. od 12.00)
Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

2 października (niedziela godz. 13.00)
Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Lesna gratka Tadka i Władka”

2 października (niedziela, godz. 15.00)
Żabia Wola – Dzień Szarlotki – muzyka na żywo, wysmażanie powideł, zabawy, konkursy, prezentacja i sprzedaż wyrobów

2 października (niedziela, godz. 15.00)
Ożarów Mazowiecki – Msza Św. oraz koncert „ONC” – Ojczyzna, Nauka, Cnota

2 października (niedziela, godz. 17.00)
Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski

7 października (piątek, godz. 20.00)
Komorów – Wernisaż pt Liber Memoriae – Księga Pamięci

8 października (sobota, godz. 10.00-15.00)
Piastów – „W poszukiwaniu pasji …” – warsztaty wyrobu biżuterii

8 października (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Dróżnik

9 października (niedziela, godz. od 9.00)
Skrzelew- Dni kukurydzy – pokazy maszyn rolniczych, wystawa sprzętu rolniczego, kiermasz drzewek owocowych, atrakcje kulturalno-rozrywkowe

9 października (niedziela, godz. 19.00)
Komorów – VII Komorowska Jesień Muzyczna – „Oto Człowiek” – wieczór poświęcony Janowi Pawłowi Wielkiemu – wystąpi zespół wokalny Imprevisit oraz Władysław Terlecki – słowo

10 października (poniedziałek, godz. 18.00)
Pruszków – Miesiąc Aktywnego Seniora – Mauretania – czyli much groźniejsze od Al.-Kaidy – podróżnicza gawęda i slajdowisko Leszka Szczasnego



Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 7 paź 2011, 9:19

W najbliższym czasie polecamy:


8 października (sobota, godz. 10.00-15.00)
Piastów – „W poszukiwaniu pasji …” – warsztaty wyrobu biżuterii

8 październik (sobota, godz. 15.00)
Milanówek – Sztuka to nie nuda – zajęcia dla dzieci

8 października (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Dróżnik

9 października (niedziela, godz. od 9.00)
Skrzelew- Dni kukurydzy – pokazy maszyn rolniczych, wystawa sprzętu rolniczego, kiermasz drzewek owocowych, atrakcje kulturalno-rozrywkowe

9 października (niedziela, godz. 10.00)
Milanówek – Poranek teatralny – Czarnoksiężnik z krainy Oz

9 października (niedziela, godz. 15.00)
Ożarów Mazowiecki – Spektakl dla dzieci – Bajka kosmiczna, czyli bajka nie z tej ziemi

9 października (niedziela, godz. 17.00)
Stawisko – Dialog pisarzy – o korespondencji Czesława Miłosza i Jarosława Iwaszkiewicza z Robertem Papieskim rozmawia Michał Nalewski – fragmenty listów Miłosza i Iwaszkiewicza czyta Józef Duriasz – koncert utworów Haydna i Mozarta – Tytus Wojnowicz i kwartet Camerata

9 października (niedziela, godz. 19.00)
Komorów – VII Komorowska Jesień Muzyczna – „Oto Człowiek” – wieczór poświęcony Janowi Pawłowi Wielkiemu – wystąpi zespół wokalny Imprevisit oraz Władysław Terlecki – słowo

12 października (środa, godz. 10.00-10.45)
Nadarzyn – Klub rodziców i dzieci

12 października (środa, godz. 18.00)
Raszyn – wystawa fotografii Aldony Sieradzkiej – Austeria: Piękno na progu ruiny” oraz prezentacja multimedialna Krzysztofa Bąkały – Niezrealizowane marzenia

14 października (piątek, godz. od 9.00)
Ożarów Mazowiecki – Puchar Świata w Siłowaniu na Rękę

14 października (piątek, godz. 18.00)
Brwinów – prezentacja smakowitej książki Aleksandry Krol Seghi toskański poczęstunek

15 października (sobota, godz. 10.00)
Pruszków – Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

15 października (sobota, godz. 14.00)
Sochaczew – Sochaczewska Jesień Kulturalna – XIX Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu

15 października (sobota, godz. od. 14.30)
Piastów – XVIII Piastowska Biesiada Poetycka

15 października (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy pokaz filmu Erratum

15 października (sobota, godz. 18.00)
Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu Kolejny rok

16 października (niedziela, godz. 11.30)
Błonie – Poranek Teatralny – Ropucha i Tęcza

16 października (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Krakowski Salon Poezji – „W Soplicowie” – fragmenty Pana Tadeusza czyta Anna Nehrebecka

16 października (niedziela godz. 13.00)
Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Korsarz”

16 października (niedziela, godz. 16.00)
Stawisko – Miłosz i Iwaszkiewicz w oczach innych – spotkanie z pisarzem Eustachym Papieskim – koncert utworów Brahmsa i Rachmaninowa – Krzysztof Jabłoński, Konstanty Andrzej Kulka, Tomasz Strahl

16 października (niedziela, godz. 19.00)
Grodzisk Mazowiecki – koncert chóralny – występ Chóru Kameralnego The Warsaw Singers

16 września (niedziela, godz. 19.30)
Piastów – koncert Pawła Orkisza poświęcony Janowi Pawłowi II


Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 14 paź 2011, 9:13

W najbliższym czasie polecamy:


15 października (sobota, godz. 10.00)
Pruszków – Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

15 października (sobota, godz. od. 14.30)
Piastów – XVIII Piastowska Biesiada Poetycka

15 października (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy pokaz filmu Erratum

15 października (sobota, godz. 18.00)
Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu Kolejny rok

15 października (sobota, godz. 18.00)
Brwinów – Dwa żywioły – powietrze i woda – wystawa fotografii Aleksandra Krzemianowska – Grątkowska oraz Adam kalicy

15 października (sobota, godz., 20.00)
Milanówek – koncert Tradycyjny jazz nowoorleański

16 października (niedziela)
Pruszków – Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w kolarstwie torowym

16 października (niedziela)
Piastów – VIII Międzynarodowy Festiwal Koszykówki „PIVOT CUP

16 października (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Krakowski Salon Poezji – „W Soplicowie” – fragmenty Pana Tadeusza czyta Anna Nehrebecka

16 października (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – poranek teatralny dla dzieci – „Koty”

16 października (niedziela, godz. 12.30)
Podkowa Leśna – Filharmonia dziecięca – Mijają lata, piosenki zostają

16 października (niedziela godz. 13.00)
Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Korsarz”

16 października (niedziela, godz. 16.00)
Stawisko – Miłosz i Iwaszkiewicz w oczach innych – spotkanie z pisarzem Eustachym Papieskim – koncert utworów Brahmsa i Rachmaninowa – Krzysztof Jabłoński, Konstanty Andrzej Kulka, Tomasz Strahl

16 października (niedziela, godz. 16.00)
Brwinów – pokaz filmu Jan Paweł II – Pontyfikat

16 października (niedziela, godz. 19.00)
Grodzisk Mazowiecki – koncert chóralny – występ Chóru Kameralnego The Warsaw Singers

16 września (niedziela, godz. 19.30)
Piastów – koncert Pawła Orkisza poświęcony Janowi Pawłowi II

17 października (poniedziałek godz. 19.00)
Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina – wykonawca Kayo Nishimizu oraz Camerata Vistula

21 października (piątek, godz. 18.00)
Pruszków – promocja książki Gerarda Położyńskiego Arcy Tomasz Zan i Przyjaciele

21 października (piętak, godz. 18.00)
Pruszków – wystawa praz Pauliny Naziębły

22 października (sobota, godz. 12.00)
Pruszków – spotkanie z autorką książek dla dzieci Krystyną Drzewiecką, wymiana książek

22 października (sobota, godz. 12.00)
Otrębusy/Karolin – Magiczny sklep z zabawkami – familijny spektakl dla dzieci i dorosłych

22 października (sobota, godz. 18.00)
Nadarzyn – Akademia bez indeksu – Świat wina i serów

22 października (sobota, godz. 19.00)
Milanówek – Salonik z Kulturą – gościem będę Elżbieta Adamiak oraz Andrzej Ozga

23 października (niedziela, godz. 12.30)
Piastów – przedstawienie dla dzieci – O smoku I królu leniuchu

23 października (niedziela,, godz. 16.00)
Pruszków – przedstawienie – Brat naszego Boga

23 października (niedziela, godz. 16.30)
Ożarów Mazowiecki – Koncert z okazji Dnia Liturgicznego Wspomnienia Błogosławionego Jana Pawła II

23 października (niedziela, godz. 19.00)
Pruszków – Kultura bez barier – koncert w wykonaniu: Grażyny Łapińskiej, Katarzyny u Zygmunta Waraksa, Andrzeja Garczarka

Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 21 paź 2011, 13:53

W najbliższym czasie polecamy:


22 października (sobota, godz. 10.00-14.00)
Milanówek – zabawy na bazaru w Milanówku – bańki mydlane, zabawki fizyczne, gry matematyczno-logiczne

22 października (sobota, godz. 12.00)
Pruszków – spotkanie z autorką książek dla dzieci Krystyną Drzewiecką, wymiana książek

22 października (sobota, godz. 13.00)
Piastów – Ciasto z bajką – spotkanie z Panem Kleksem

22 października (sobota, godz. 16.00)
Milanówek – Bajka dla dzieci „Trzy życzenia”

22 października (sobota, godz. 18.00)
Nadarzyn – Akademia bez indeksu – Świat wina i serów

22 października (sobota, godz. 18.00)
Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy – Brwinowski wrzesień ‘39

22 października (sobota, godz. 18.00)
Podkowa Leśna – Światło dla Młodych

22 października (sobota, godz. 19.00)
Milanówek – Salonik z Kulturą – gościem będę Elżbieta Adamiak oraz Andrzej Ozga

23 października (niedziela, godz. 12.00)
Brwinów – Maraton Filmowy im. Wacława Kowalskiego – pokazy filmów Klub Kawalerów, Ewa Chce spać, Niebieski jak Morze Czarne, Dwaj Panowie, gość festiwalu Feridun Erol

23 października (niedziela, godz. 12.30)
Piastów – przedstawienie dla dzieci – O smoku I królu leniuchu

23 października (niedziela, godz. 12.30)
Piastów – przedstawienie dla dzieci – O smoku I królu leniuchu

23 października (niedziela,, godz. 16.00)
Pruszków – przedstawienie – Brat naszego Boga

23 października (niedziela, godz. 16.30)
Ożarów Mazowiecki – Koncert z okazji Dnia Liturgicznego Wspomnienia Błogosławionego Jana Pawła II

23 października (niedziela, godz. 17.00)
Ożarów Mazowiecki – monodram „Isadora Duncan – Kocham Taniec” połączony z koncertem akordeonowym

23 października (niedziela, godz. 19.00)
Pruszków – Kultura bez barier – koncert w wykonaniu: Grażyny Łapińskiej, Katarzyny u Zygmunta Waraksa, Andrzeja Garczarka

27 października (czwartek, godz. 17.00)
Podkowa Leśna – koncert poetycko-muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II „Do Ciebie wołam człowieku”

28 października (piątek, godz. 19.00)
Nadarzyn – Kino Nokowe – pokaz filmów dokumentalnych „Siostry” i „Chemia” oraz spotkanie z reżyserem Pawłem Łobodzińskim

30 października (niedziela, godz. 17.00)
Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu Wichry Kołymy

30 października (niedziela, godz. 18.00)
Ożarów Mazowiecki – wernisaż malarstwa Piotra Romanowskiego

30 października (niedziela, godz. 19.00)
Grodzisk Mazowiecki – Grodzisk miasto jazzu – koncert MaseliOnTheRoad

Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 18 lis 2011, 9:51

W najbliższym czasie polecamy:



19 listopada (sobota, godz. 12.00)
Michałowice – VII Spotkanie Artystyczne Dzieci i Młodzieży

19 listopada (sobota, godz. 15.00)
Grodzisk Mazowiecki – II Mila dla Marka – bieg upamiętniający Marka Kotańskiego

19 listopada (sobota, godz. 17.00)
Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Rudo i Cursi

19 listopada (sobota, godz. 18.00)
Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu O północy w Paryżu

19 listopada (sobota, godz. 19.00)
Nadarzyn – piosenki Agnieszki Osieckiej wykona Ana Serafińska

20 listopada (niedziela, godz. 10.00)
Milanówek – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie – Nie ma jak w domu – przygody małego krecia

20 listopada (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie „Galimatias czyli „KO(S)MICZNA pomyłka

20 listopada (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Krakowski Salon

20 listopada (niedziela, godz. 12.30)
Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – Bajanulki

20 listopada (niedziela, godz. 12.30)
Jaworowo - teatrzyk dla dzieci – Kopciuszek

20 listopada (niedziela, godz. 12.30)
Piastów – przedstawienie dla dzieci – Księżniczka i Rycerz

20 listopada (niedziela, godz. 16.00)
Błonie – koncert cygańskiego teatru Terno – Cygańskie Show

20 listopada (niedziela, godz. 16.00)
Nadarzyn – Czym skorupka za młodu … - koncert muzyki dawnej Contrasto Armonico – utwory Corelliego, Bacha i Rameau

20 listopada (niedziela, godz. 17.00)
Stawisko – gawęda Barbary Wachowicz „O wielkich polskich pisarzach”

20 listopada (niedziela, godz. 18.00)
Podkowa Leśna – koncert „Drobiażdżki dla pań i panów czyli pieśni niekonieczne dawne w wykonaniu Chóru Kameralnego pośrodku Żywota

20 listopada (niedziela, godz. 19.00)
Piastów – Kamyk zielony - występ Doroty Osińskiej

20 listopada (niedziela, godz. 20.00)
Raszyn - Ojcze Nasz – koncert w wykonaniu Chóru Akademickiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

20 listopada (niedziela, godz. 20.00)
Brwinów – spektakl na podstawie sztuki Sławomira Mrożka Serenada


Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 25 lis 2011, 12:10

W najbliższym czasie polecamy:


26 listopada (sobota, godz. 9.00-13.00)
Pruszków – warsztaty z psychologiem dziecięcym – Jak okiełznać małe demony – czyli o sztuce wychowania dzieci

26 listopada (sobota, godz. 12.00)
Podkowa Leśna – Finał XII Konkursu Recytacji Własnego Wiersza

26 listopada (sobota, godz. 12.00-13.30)
Milanówek - czytanie opowiadanie „Książki o Mimbli, Muminku i Małej Mi – co było potem? oraz zabawa inspirowana tym opowiadaniem

26 listopada (sobota, godz. 14.00-16.00)
Piastów – andrzejkowe warsztaty plastyczne

26 listopada (sobota, godz. 17.30)
Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy – pokaz filmów dokumentalnych „Witamy…” oraz „… Zwyczajni”

26 listopada (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – wernisaż prac Andrzeja Jurkiewicza – grafiki i akwarele

26 listopada (sobota, godz. 19.00)
Podkowa Leśna – Rockowe Andrzejki – wystąpią Axis, Blastone, Followers of Light oraz Leśne Licho

26 listopada (sobota, godz. 20.00)
Komorów – Stara Cukiernia – Wieczór bałkański

27 listopada (niedziela, godz. 11.30)
Błonie – Poranek teatralny dla dzieci – Mała Królewna

27 listopada (niedziela, godz. 16.00)
Pruszków – Człowieka potrzeba – program poetycki poświęcony twórczości ś.p. ks. Romana Indrzejczyka

28 listopada (poniedziałek, godz. 18.00)
Grodzisk Mazowiecki – Dieta cud – komedia odchudzająca

30 listopada (środa, godz. 16.00)
Błonie – spektakl teatralny – Koziołek Matołek

30 listopada (środa, godz. 18.30)
Grodzisk Mazowiecki – koncert Piosenek starej Warszawy w wykonaniu Janka Stokowskiego

1 grudnia (czwartek, godz. 18.30)
Nadarzyn – Otwarte Spotkania Czwartkowe- Życie codzienne w polskich dworach na Kresach Wschodnich w XIX wieku

2 grudnia (piątek, godz. 18.00)
Pruszków – wieczór wspomnień Michała Głowińskiego

3 grudnia (sobota)
Piastów – Choinkowe Ciastko z bajką z udziałem Ricky Lion

3 grudnia (sobota, godz. 10.00-12.00)
Milanówek - Poranek dziecięcy „u Artystek”

3 grudnia (sobota, godz. 11.00)
Pruszków – Czy tanie na śniadanie – spikerzy Polskiego Radia będą czytać opowiadanie Markusa Majaluoma „Tato, popłyńmy na wyspę”

4 grudnia (niedziela, godz. 11.00-18.00)
Błonie – Kiermasz Świąteczny

4 grudnia (niedziela, godz. 12.30-14.30)
Milanówek – Milanówek Dzieciom – Mikołajki dla dzieci – kolędowanie, spotkanie z Mikołajem, przygotowywanie ozdób świątecznych, tańce, śpiewy

5 grudnia (poniedziałek, godz. 18.00)
Grodzisk Mazowiecki – Kabaret młodych Panów



Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 2 gru 2011, 12:07

W najbliższym czasie polecamy kiermasze przedświąteczne oraz spotkania Mikołajkowe m.in. w Milanówku, Grodzisku Mazowieckim, Izabelinie, Podkowie Leśnej, Ożarowie Mazowieckim, Łomiankach, Sochaczewie:


3 grudnia (sobota, godz. 10.00-14.00)
Łomianki – Festiwal Gier Planszowych

3 grudnia (sobota, godz. 11.00)
Pruszków – Czy tanie na śniadanie – spikerzy Polskiego Radia będą czytać opowiadanie Markusa Majaluoma „Tato, popłyńmy na wyspę”

3 grudnia (sobota, godz. 12.00))
Piastów – Choinkowe Ciastko z bajką z udziałem Ricky Lion

3 grudnia (sobota, godz. 12.00)
Grodzisk Mazowiecki – Retro w samo południe – koncert Andrzeja Rybińskiego

3 grudnia (sobota, godz. 14.00)
Pruszków – 10-lecie UKS Kobra Brwinów – Festiwal wrotkarstwa 2011 – Z rolkami na wesoło

3 grudnia (sobota, godz. 15.00)
Teresin – Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Duszą

4 grudnia (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci „Mikołaj u Królowej Śniegu”

4 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
Komorów – Kiermasz charytatywny

4 grudnia (niedziela, godz. 13.00-15.00)
Żółwin – dzień otwarty w LKS Wolta – m.in. darmowe przejażdżki na kucykach i koniach

4 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Mikołajowe poszukiwania

4 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
Podkowa Leśna – La Bella Musica – ulubione przeboje z oper, operetek i musicali

4 grudnia (niedziela, godz. 18.00)
Brwinów – koncert i jam session z Nocną Zmianą Bluesa

4 grudnia (niedziela, godz. 19.30)
Łomianki – Martin Simon Astro Project – koncert

5 grudnia (poniedziałek, godz. 18.00)
Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Młodych Panów

6 grudnia (wtorek, godz. 19.00)
Milanówek – Wieczór kabaretowy – Kabaret Hrabi

7 grudnia (środa, godz. 16.00-20.00)
Błonie – Czas na czytanie – spotkania literacko-plastyczne

8 grudnia (piątek, godz. 17.00)
Pruszków – spotkanie z Tadeuszem Hubertem Jakubowskim i promocja jego książki Obrazki, przeważnie miniatury

9 grudnia (piątek, godz. 17.30)
Piastów – Refleksyjna twórczość – czuwajcie … -koncert w wykonaniu Patryka Huńkowskiego oraz Katarzyny Wiejak oraz prezentacja prac plastycznych Klubu Plastyka Walor

9 grudnia (piątek, godz. 18.00)
Pruszków – Finał konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową

10 grudnia (sobota, godz. 13.15)
Grodzisk Mazowiecki – Koncert Świąteczny chóry Kantata Młodzieżowej Orkiestry Dętej

11 grudnia (niedziela, godz. 11.30)
Błonie – poranek teatralny – Pomocnik Świętego Mikołaja

11 grudnia (niedziela, godz. 13.00)
Ożarów Mazowiecki – spektakl teatralny dla dzieci – Teoś i Boże Narodzenie

11 grudnia (niedziela, godz. 17.00)
Kampinos – aukcja na rzecz „Patrolu Świętego Mikołaja” oraz Kiermasz Świąteczny – aukcję uświetni występ Piotra Bukartyka

13 grudnia (wtorek, godz. 19.30)
Izabelin – koncert 13 grudnia – Pamiętamy

Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 9 mar 2012, 9:57

10 marca (sobota)
Milanówek – Miasto Kobiet

10 marca (sobota, godz. 18.00)
Podkowa Leśna – Kino Projekt – pokaz filmu W ciemności

11 marca (niedziela, godz. 11.00)
Grodzisk Mazowiecki – Miasto Kobiet

11 marca (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Krakowski Salon Poezji – Poezja miłosna Anny Achmatowej – czytają Ewa Telega oraz Dorota Segda

11 marca (niedziela, godz. 13.00)
Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – Mała Królewna

11 marca (niedziela, godz. 17.00)
Stawisko – cykl spotkań Wokół Dzienników Iwaszkiewicza

12 marca (poniedziałek, godz. 19.30)
Grodzisk Mazowiecki – Ławka Rezerwowych – przedstawienie

16 marca (sobota, godz. 19.00)
Otrębusy – Pomalu, a jeszcze raz! – spektakl komediowo – muzyczny

18 marca (niedziela, godz. 11.30)
Błonie – poranek teatralny – Przygody Małpki Malwinki

18 marca (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – Szelmostwa Lisa Witalisa

Więcej znajdziecie na stronie www.forumpruszkow.pl w wzakładce Co, gdzie, kiedy
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 16 mar 2012, 12:13

17 marca (sobota, godz. 16.00)
Brwinów – Zakamarki w Zagrodzie – spotkanie dla dzieci

17 marca (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu „Jabłka Adama”

17 marca (sobota, godz. 18.30)
Kanie – Dzień Św. Patryka w stylu country wystąpią Whiskey River & Gutek Binkowski Band

18 marca (niedziela, godz. 11.30)
Błonie – poranek teatralny – Przygody Małpki Malwinki

18 marca (niedziela, godz. 12.00)
Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – Szelmostwa Lisa Witalisa

18 marca (niedziela, godz. 12.30)
Jaworowa – przedstawienie dla dzieci – Mazowiecka Pyza

18 marca (niedziela, godz. 13.00)
Brwinów- projekcja filmu Piotruś i Wilk

18 marca (niedziela, godz. 16.00)
Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Przygody Małki Malwinki

23 marca (piątek, godz. 9.00 16.00)
Grodzisk Mazowiecki – IV Mazowiecki Festiwal Teatralny Totalnie Teatralnie – teatry dziecięce

24 marca (sobota, godz. 11.00)
Grodzisk Mazowiecki – kiermasz wielkanocny

24 marca (sobota, godz. 11.00)
Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie dla dzieci – Czerwony Kapturek

24 marca (sobota, godz. 16.00)
Pruszków – Nic pod słońcem – w programie literacki, satyrycznym kabaretowym Sławomir Holland

24 marca (sobota, godz. 18.00)
Błonie – recital Michała Bajora

25 marca (niedziela, godz. 14.45)
Grodzisk Mazowiecki – Randka Małżeńska BIS – projekcja filmu – Fireproof

25 marca (niedziela, godz. 16.00)
Pruszków – Przychodzimy, odchodzimy – program poetycko-muzyczny w wykonaniu Teatru Maska

25 marca (niedziela, godz. 17.00)
Pruszków – koncert Pruszkowskiego Towarzystwa Muzycznego

25 marca (niedziela, godz. 19.30)
Grodzisk Mazowiecki – koncert zespołu Olszewski –Bach-Trio
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 23 mar 2012, 8:53

24 marca (sobota, godz. 11.00)
Grodzisk Mazowiecki – kiermasz wielkanocny

24 marca (sobota, godz. 11.00)
Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie dla dzieci – Czerwony Kapturek

24 marca (sobota, godz. 16.00)
Pruszków – Nic pod słońcem – w programie literacki, satyrycznym kabaretowym Sławomir Holland

24 marca (sobota, godz. 18.00)
Pruszków – monodram „Nic nowego pod słońcem” – wystąpi Sławomir Holland

24 marca (sobota, godz. 18.00)
Błonie – recital Michała Bajora

25 marca (niedziela, godz. 14.45)
Grodzisk Mazowiecki – Randka Małżeńska BIS – projekcja filmu – Fireproof

25 marca (niedziela, godz. 15.00-19.00)
Milanówek – Żywa biblioteka spotkanie z osobami pochodzącymi z różnych krajów i kręgów kulturowych, o różnych wyznaniach, które opowiedzą swoje historie

25 marca (niedziela, godz. 17.00)
Pruszków – koncert Pruszkowskiego Towarzystwa Muzycznego

25 marca (niedziela, godz. 18.00)
Milanówek – koncert muzyki klasycznej - Muzyka szaleńców – Mozart, Beethowen, Schumann

30 marca (piątek, godz. 18.00)
Pruszków – promocja ostatniego tomu poezji Piotra Mitznera „Kropka”

31 marca (sobota, godz. 10.00)
Izabelin – Mazowiecki Festiwal Piosenki „Rozdźwięk” – Izabelin 2012

31 marca (sobota, godz. 16.00)
Otrębusy – Chór Armii Aleksandra Pustovalova

31 marca (niedziela, godz. 19.00)
Milanówek – koncert – Renata Przemyk Akustyk Trio


Więcej informacji o powyższych wydarzeniach oraz inne propozycje wydarzeń znajdziecie na www.forumpruszkow.pl w zakładce Co, gdzie, kiedy?
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Re: Co, gdzie, kiedy ? czyli jak ciekawie spędzić czas

Postprzez StowForumPruszkow » Pt, 30 mar 2012, 8:10

W najbliższych dnia polecamy:

31 marca (sobota, godz. 10.00)
Izabelin – Mazowiecki Festiwal Piosenki „Rozdźwięk” – Izabelin 2012

31 marca (sobota, godz. 11.00-13.00)
Milanówek – Wielkanocne warsztaty plastyczne dla dzieci od lat 6

31 marca (sobota, godz. 19.00)
Milanówek – koncert – Renata Przemyk Akustyk Trio

31 marca (sobota, godz. 19.00)
Rybie – koncert pasyjny Mazowsza

1 kwietnia (niedziela, godz. 10.30-17.00)
Błonie – Radosne Święta Wielkanocne w Błoniu – kiermasz prac plastycznych, występy wystawa, dzielenie się jajkiem

1 kwietnia (niedziela, godz. 11.00-17.00)
Sochaczew – VII edycja imprezy promocyjno-wystawienniczej „Wielkanoc na Mazowszu”

1 kwietnia (niedziela, godz. 12.15)
Milanówek – Koty – mini musical dla dzieci


Więcej informacji znajdziecie na www.forumpruszkow.pl
Avatar użytkownika
StowForumPruszkow
Młody
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt, 9 kwi 2010, 20:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron